برگزاری مجمع شهرداران آسیایی باعث توسعه شهرها می‌شود

شهردار قزوین گفت: برگزاری مجمع شهرداران آسیایی و نیز استفاده از ظرفیت پیمان‌های خواهرخواندگی میان شهرها می‌تواند فرصت ویژه‌ای را برای رشد و توسعه شهر فراهم آورد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ مهدی صباغی، شهردار قزوین در اجلاس مجمع شهرداران آسیایی که با موضوعات توسعه شهری و اجلاس هیئت اجرایی و کمیته‌های فنی در شهر کازان روسیه برگزار شد؛ اظهارکرد: تلاش می‌کنیم تا در حوزه‌های عمرانی، ترافیکی و هوشمندسازی از تجربیات شهرهای دیگر در آسیا بهره ‌برده و با استفاده از فرصت‌هایی که می‌توان فراهم کرد از قبیل جذب سرمایه‌گذاران در کشورهای آسیایی، رشد و توسعه شهری قزوین را سرعت ببخشیم.

او افزود: مجمع شهرداران آسیایی و همچنین فرصت تبادل نظر، تعامل و همکاری با شهرهای عضو این مجمع و نیز استفاده از ظرفیت پیمان‌های خواهرخواندگی میان شهرها می‌تواند فرصت ویژه‌ای را برای رشد و توسعه شهر فراهم آورد.

صباغی گفت: نقش‌آفرینی شهری در عرصه مجامع بین‌المللی حائز اهمیت است و با برنامه‌ریزی مطلوب می‌توان از فرصت این مجامع ضمن تعریف رویدادهای بین‌المللی موقعیت مناسبی در حوزه گردشگری برای شهری مانند قزوین به وجود آورد.

46

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1771226

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =