بازیکن ۱۲۰ میلیاردتومانی در لیگ برتر فوتبال ایران!

ورزش سه نوشت: احتمالا در نقل و انتقالات تابستانی ارقام نجومی برای جذب برخی بازیکنان توسط باشگاه‌های متمول هزینه خواهد شد.

در شرایطی که فعالیت نقل و انتقالات تیم‌ها هنوز به طور جدی آغاز نشده و فقط گمانه‌زنی در این مورد وجود دارد، اما محمد رجائیان مدیرعامل باشگاه آلومینیوم عنوان کرده برخی باشگاه‌ها برای جذب بازیکن اقدام نموده و حتی رکورد مبلغ جابه‌جایی بازیکن را با یک عدد عجیب شکسته‌اند.

رجائیان در این باره می‌گوید: قبل از دستورالعمل جدید فدراسیون فوتبال، صحبت‌هایی شنیده بودیم که مبالغ قراردادها برای فصل جدید خیلی بالاست. مثلا شنیدم رقم انتقال یک بازیکن از یک باشگاه به باشگاه دیگر، معادل کل بودجه سال قبل ما در آلومینیوم بوده که این مبلغ فقط برای یک بازیکن اختصاص داشت.

او در مورد رقم مطرح شده برای انتقال یک بازیکن به یک باشگاه خاص عنوان کرد: شنیده‌ایم که ۱۲۰ میلیارد تومان در ازای رضایت نامه و دو فصل قرارداد یک بازیکن قرار است پرداخت شود.

مدیرعامل باشگاه آلومینیوم یادآور شد: من قبل از دستورالعمل فدراسیون قصد داشتم به سهامداران کارخانه بگویم که ما را هم در بازار نقل و انتقالات تقویت کنند تا بتوانیم بازیکن بگیریم که این قوانین جدید آمد و محدودیت‌هایی گذاشت.

رجائیان تاکید کرد: بازیکنان سطح بالا اگر چنین قیمتی که گفته می‌شود، داشته باشند، شرایط را برای باشگاه‌هایی مثل ما که برای ارائه بازی خوب و استفاده از جوانان تلاش خواهند کرد، سخت می‌کند.

251251

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1772035

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 10 =