قرارداد شاه‌ماهی نقل‌وانتقالات بعد از یک فصل تمام شد!

خبر ورزشی نوشت: قرارداد سعید صادقی ستاره پرسپولیس پس از پایان فینال جام حذفی و برتری مقابل استقلال به پایان رسید!

پرسپولیسی ها به سرکردگی رضا درویش نقل و انتقالات تابستانی سال گذشته را بسیار توفانی آغاز کردند. آن‌ها یکی پس از دیگری ستاره‌های موجود در بازار نقل وانتقالات را جذب می‌کردند و فرصت به هیچ رقیب دیگری در این زمینه نمی‌دادند. در شرایطی که استقلال و سپاهان روزهای به نسبت آرامی را سپری می‌کردند این رضا درویش و قرمزها بودند که در نقل و انتقالات جولان می دادند.

این تیم همان ابتدا دو لژیونر سرشناس را به تهران برگردانده و ۳ ستاره باشگاه سپاهان را هم خرید. با این حال، کار در این باشگاه تمام نشده و به نظر می‌رسید بمب واقعی پرسپولیس قرار است درآینده منفجر شود. سعید صادقی، ستاره‌ای که باشگاه‌های استقلال و سپاهان برای داشتن او حاضر بودند هزینه زیادی انجام دهند با یحیی توافق کرد و در نهایت به پرسپولیس پیوست.

در آن مقطع عنوان شد قرارداد سعید صادقی با پرسپولیس دو ساله است درحالی که این قرارداد یک ساله بسته شده و سال دوم بر اساس توافق طرفین بود!

سعید صادقی اما در پرسپولیس به ویژه در نیم فصل دوم خوش درخشید و شاید یکی از دلایل موفقیت و قهرمانی پرسپولیس پس از لغزش ابتدای نیم فصل دوم بازگشت سعید صادقی بود.

آقای پاس گل فصل گذشته لیگ برتر از زمان بازگشت به ترکیب پرسپولیس گل های حساسی برای تیم یحیی گل محمدی زد و با همکاری مهدی ترابی ( دیگر ستاره اوج گرفته پرسپولیس) این تیم را به صدر جدول و قهرمانی رساندند.

سعید صادقی در قهرمانی پرسپولیس در جام حذفی نیز نقشی اساسی داشت و حالا جدایی احتمالی اش می تواند لطمات جبران ناپذیری به این تیم بزند.

براساس اخبارواصله مبلغ قرارداد سعید صادقی در فصل گذشته 15 میلیارد تومان برای یک فصل بود که با آپشن قهرمانی و ... او را گران ترین بازیکن ایرانی تیم پرسپولیس جلوه می داد.

حالا با توجه به تعیین سقف بودجه 325 میلیارد تومانی برای پرسپولیس، حفظ و نگهداری سعید صادقی ستاره و اوج گرفته امر بسیار دشواری است.

جدایی احتمالی یحیی گل محمدی سرمربی مورد علاقه سعید صادقی نیز می تواند ماندن این ستاره ساروی در پرسپولیس را دشوارتر از گذشته کند.

باید منتظر ماند و دید رضا درویش و مدیران باشگاه پرسپولیس چه تدبیری برای حفظ و نگهداری سعید صادقی و ستاره های خود دارند که قرارداشان به اتمام رسیده است؟

257 251

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1774043

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =