دستگیری عامل نزاع منجر به قتل در شهرستان شهرکرد

رئیس پلیس آگاهی استان گفت : با اقدامات فنی کارآگاهان پلیس آگاهی و اخذ اظهارات شاهدان یک نفر در ارتباط با پرونده نزاع منجر به قتل در کمتر از ۶ ساعت پس از وقوع حادثه شناسایی گردید.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری، سرهنگ "جعفر نفر" در تشریح جزئیات این خبر گفت: در پی مراجعه فردی به واحد گشت کلانتری۱۱ و اعلام خبری مبنی بر فوت پدرش در اثر نزاع و درگیری که در فن آوران شهرکرد به وقوع پیوسته است بلافاصله موضوع در دستور کار مأموران پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی افزود: با حضور عوامل پلیس آگاهی در صحنه با بررسی دقیق موضوع و تحقیق از فرد مراجعه کننده به گشت کلانتری ۱۱ که در ادامه بیان داشت پدرم به فن آوران رفته بود که پس از اتمام کار در ورودی فن آوران با فردی به هویت معلوم درگیر شده و با هم نزاع کرده و توسط حاضرین از هم جدا شده اند و بعد به منزل مراجعه و از ناحیه سر اعلام تألم کرد که وی را به مرکز درمانی منتقل کردیم ولی متأسفانه فوت کرد.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: با اقدامات فنی کارآگاهان پلیس آگاهی و اخذ اظهارات شاهدان یک نفر در ارتباط با این پرونده در کمتر از ۶ ساعت پس وقوع حادثه شناسایی گردید.

سرهنگ "نفر" بیان داشت: پس از هماهنگی های لازم با مراجع قضایی متهم طی عملیاتی غافلگیرانه دستگیر شد که در همان بازجوئی های اولیه به بزه انتسابی اعتراف کرد.

رئیس پلیس آگاهی استان با اشاره به اینکه پس از تکمیل تحقیقات پلیس متهم جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی و از آن طریق روانه زندان شد تصریح کرد: عاقبت‌ اندیشی در امور، بالا بردن آستانه تحمل، داشتن مهارت حل مسئله و احترام به حقوق یکدیگرمی‌تواند از وقوع جرائم این‌چنینی جلوگیری کند.

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1786814

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =