برگزاری نخستین دوره مدیریت ارتباطات با استفاده از ابزار mbti

برای نخستین بار در کشور دوره مدیریت ارتباطات با استفاده از ابزار mbti با اعطای گواهی نامه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برگزار گردید.

به گزارش خبرآنلاین از خراسان، این دوره آموزشی با تدریس استاد فاطمه رئوفی فرد عضو انجمن بین المللی کوچینگ انگلستان برگزار و در پایان این دوره به شرکت کنندگان گواهی نامه معتبر وزارت علوم،تحقیقات و فناوری اعطا گردید.

دوره مدیریت ارتباطات با استفاده از ابزار mbti با مجوز وزارت علوم تحقیقات و فناوری و به همت موسسه آموزش عالی آزاد اندیشه سازان(داداستان) برگزار گردید که این گواهی نامه قابلیت ترجمه رسمی توسط قوه قضائیه و وزارت امور خارجه دارد.

در این دوره تفاوت‌های شخصیتی افراد با معرفی ۱۶ تیپ شخصیتی تدریس شد.

شناخت ابزار mbti و تاریخچه آن، روایی و پایایی تست، آشنایی با تیپ های شخصیتی ۱۶ گانه، شناخت اصولی خود و توسعه فردی، بهبود روابط کاری، عاطفی و چگونگی افزایش کیفیت تعاملات از مهمترین سرفصل‌های تدریس شده در این دوره بود.

دوره mbti ویژه حقوقدانان، وکلا و کارآموزان، دورهmbti ویژه مدیران و کار آفرینان، دورهmbti ویژه کارکنان ادارات دولتی و خصوصی، دوره mbti ویژه زوجین و دوره mbti ویژه ‌انتخاب شغل از جمله عناوین دوره‌های آموزشی بعدی این موسسه است.

لازم به ذکر است که موسسه آموزش عالی آزاد اندیشه سازان «داداستان» در برگزاری دوره‌های نوین آموزشی پیشتاز بوده و علاوه بر برگزاری دوره فوق، برای نخستین دوره حقوق رمز ارزها در ایران و برای اولین مرتبه دوره قرارداد نویسی به زبان انگلیسی با اعطای گواهینامه وزارت علوم تحقیقات و فن آوری را در سال ۱۴۰۲ برگزار نموده است.

46

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1797627

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 13 =