قلم صادق، موجب روشنگری و پیشرفت جامعه خواهد بود

استاندار همدان گفت: قلم‌ صادق و توانای خبرنگاران، موجبات روشنگری، تعالی، پیشرفت و بالندگی جامعه خواهد بود.به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان همدان ؛ علیرضا قاسمی‌فرزاد در پیامی روز خبرنگار را به فعالان عرصه اطلاع رسانی تبریک گفت.

در متن این پیام خطاب به رسانه ها آمده است:

روز خبرنگار؛ یادآور زحمات و تلاش‌های انسان‌های شریفی است که در کسوت خبرنگاری، رسالت خطیر اطلاع‌رسانی و آگاهی‌بخشی را بر عهده داشته و به کمک قلم‌ صادق و توانای خود، موجبات روشنگری، تعالی، پیشرفت و بالندگی جامعه را فراهم می‌آورند.

هفدهم مردادماه روز پاسداشت کسانی است که به عنوان وجدان بیدار، چشم بینا و زبان حقیقت‌گوی جامعه، سختی‌ها و مشقات این حرفه مقدس را به جان خریده و با کوشش بی‌دریغ خود، اصلاح‌گر امور و روشنایی‌بخش مسیر آینده می‌شوند.

قشر فرهیخته‌ای که به پاس حرمت و ارزش و اهمیت والای کار خبر و پیام‌رسانی، همواره از شأن و منزلت رفیعی در نزد افکار عمومی برخوردار بوده و شایسته ارزشمندترین تکریم و قدرشناسی هستند.

بی‌تردید و به دور از سخنان کلیشه‌ای، هنر و قلم خبرنگاران آزاده و آگاه ایران زمین و به‌ویژه اصحاب رسانه و خبر در استان همدان سزاوار شایسته‌ترین قدرشناسی و تکریم‌هاست، چرا که این عزیزان همواره با پیشتازی در عرصه جهاد تبیین، دستاوردهای مسئولان نظام مقدس جمهوری اسلامی را منعکس و منتشر می‌کنند.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و ایثارگران عرصه رسانه و خبر به‌ویژه خبرنگار شهید محمود صارمی و روز منادیان شور و شعور جامعه، سرافرازی و سربلندی شما عزیزان را از خداوند منان خواستارم.

علیرضا قاسمی‌فرزاد
استاندار همدان

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1799082

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 3 =