ثروت نجومی صادق محصولی در خدمت جبهه پایداری

منیبان نوشت: دبیرکل حزب سبز ایران می‌گوید: قطعاً تشکیلات حزبی که محصولی، دبیرکل آن است از امکانات مالی اش هم استفاده خواهد کرد.

حسین کنعانی مقدم، دبیرکل حزب سبز ایران، با اشاره به ادعای اخیر درباره دخالت‌های جبهه پایداری و صادق محصولی در مجلس گفت: با توجه به اینکه محصولی دبیرکل جبهه پایداری است قطعاً از امکانات مالی خود در این زمینه استفاده خواهد کرد. در حقیقت این امر طبیعی است که دبیرکل از امکانات خود استفاده کند.

او با اشاره به خط مشی جبهه پایداری افزود: خط مشی سیاسی جبهه پایداری تشکیل حکومت اسلامی است و رقبای دیگر جبهه در جریان اصول‌گرایی که خود ما هم یکی از آنها هستیم معتقدیم که با توجه به قانون اساسی و آرمان‌های امام خمینی (ره) ابتدا باید جمهوری اسلامی را محقق کنیم بعد اگر شرایط مهیا باشد و در مسیر تکاملی قرار بگیریم، می‌توانیم از حکومت اسلامی صحبت کنیم. علاوه بر این عزل جمهور از مشی سیاسی خطای استراتژیک است و خلاف مسیر انقلاب محسوب می‌شود.

کنعانی مقدم ادامه داد: پایداری‌ها در جریان اصول‌گرایی خط مشی حکومت اسلامی را دنبال می‌کنند و همیشه هم با گروه‌های اصول‌گرایی نظیر شورای وحدت و شورای ائتلاف اصطکاک داشتند و عمدتاً در انتخابات هم تلاش می‌کنند لیست جداگانه‌ای دهند.

این چهره اصول‌گرا در واکنش به برخی اظهارات مبنی بر اینکه محصولی به دلیل پشتوانه مالی قوی در تصمیمات مجلس دخالت می‌کند، اظهار کرد: قطعاً تشکیلات حزبی که محصولی، دبیرکل آن است از امکانات مالی اش هم استفاده خواهد کرد که امر طبیعی محسوب می‌شود. در حقیقت محصولی اثرگذاری خود را در مجلس دارد و بسیاری از کسانی که در حال حاضر در مجلس هستند مورد حمایت پایداری‌ها هستند کما اینکه در مجموعه مجلس فراکسیون دارند.

کنعانی مقدم خاطرنشان کرد: صادق محصولی از دوستان بنده است و سال‌ها با یکدیگر بودیم اما در مورد توانایی مالی او نکته قابل توجه این است که زمان ریاست جمهوری احمدی‌نژاد این نکته را مطرح می‌کردند که محصولی از توانایی مالی خوبی برخوردار است.

او در واکنش به اینکه با توجه به اشاره‌ای که در مورد دوستی با صادق محصولی داشتید آیا این توانایی مالی محصولی را مشاهده کردید، یادآور شد: بله زمانی که احمدی‌نژاد استاندار اردبیل بود محصولی همراه احمدی‌ نژاد بود و در مناسبات اقتصادی هم حضور داشت.

بیشتر بخوانید:

۲۷۲۱۷

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1807210

برچسب‌ها