مهدوی کیا می گوید فقط یک بار مقابل علی کریمی بازی کرده که آن هم در آلمان و در ورزشگاه آلیانس آره نا بوده است.

ابراز امیدواری مهدی مهدوی کیا برای خروج پرسپولیس از بحران.او خودش را یک پرسپولیسی اصیل می داند و می گوید دلش می خواهد تیم سابقس از بحران خارج شود البته پس از بازی امروز آنها مقابل داماش گیلان! کیا می گوید:« پرسپولیس همیشه حاشیه داشته است.امسال اتفاقاتی افتاده که تیم نتایج خوبی نگرفته است.ان شاءالله این تیم بتواند نتیجه بگیرد البته به جز بازی با داماش.»
مهدوی کیا ادامه صحبت هایش را به تقابل با علی کریمی ربط می دهد.آنجا که او می گوید:« فکر می کنم من و علی فقط یک بار مقابل هم بازی کرده ایم.آن زمان من در هامبورگ بودم و علی در بایرن مونیخ.آن بازی را ما دو بر یک بردیم. یک برد استثنایی بود.بایرن برای اولنی بار در آلیانس آره نا باخت.علی به محض اینکه وارد زمین شد چند دقیقه بعد مچ پایش آسیب دید.ما در دقیقه نود بازی را با گلی که من زدم بردیم. الان معلوم نیست علی بازی می کند یا نه. یک روز می گویند بازی می کند و یک روز هم می گویند معلوم نیست.اما در هر صورت علی از دوستان خوب من است.»
اما حرف های پایانی بازیکن داماش گیلان.وقتی از او در مورد احتمال جدایی استیلی در صورت باخت در گیلان می پرسیم کیا می گوید:« به این کارها کاری ندارم.به تنها چیزی که فکر می کنم پیروزی است نه این مسئله. ما به تیم خود فکر می کنیم تا حاشیه امنیت مان را بالا ببریم. این را اول مصاحبه هم گفتم الان هم می گویم با تمام احترامی که برای پرسپولیس قائل هستم با تمام وجودم برای تیم داماش بازی می کنم.»
گفت و گوی کامل با مهدوی کیا را اینجا بخوانید.
251 43

کد خبر 180760

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 12 =