عرضه تولیدات واحدهای تولیدی اروند در بزرگترین رویداد صنایع پلاستیک کشور (ایران پلاست)

واحدهای تولیدی منطقه آزاد اروند در حوزه فرآورده‌های شیمیایی و پلاستیک، در بزرگترین رویداد عرضه صنایع پلاستیک کشور، به ارائه توانمندی‌های خود پرداختند..

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خبرآنلاین از منطقه آزاد اروند، نمایشگاه بین‌الملل تهران میزبان بزرگترین رویداد سال در حیطه عرضه صنایع پلاستیک کشور(ایران پلاست) است.

منطقه آزاد اروند با دو شرکت فعال و برتر خود در حوزه تولید صنایع شیمیایی و پلاستیک در این نمایشگاه حاضر است. شرکت‌های پیشگام صنعت شمس اروند و شمس جاوید اروند از این منطقه به ارائه محصولات خود در رویداد بزرگ صنایع پلاستیکی ایران خواهند پرداخت.

شـرکت پیشـگام صنعـت شـمس ارونـد در زمینــه تامیــن ماشــین آلات و تجهیــزات صنایــع پلیمــری مــورد نیــاز صنایــع پلاســتیک داخــل و خــارج در منطقــه آزاد ارونـد است.

همچنین، شرکت شمس جاوید اروند، با استفاده از فناوری روز دنیا و دارا بودن بیش از ۱۱ خط تولید مجهز، یکی از بزرگترین تولید کنندگان محصولات پلیمری است که انواع گرانول HD. PP. LLD. LD و پلی اتیلن وکس پرک را به بازار هدف عرضه می‌کند.

این دو شرکت فعال در منطقه آزاد اروند در دو سالن ۵B و ۳۸B نمایشگاه بین‌المللی تهران، پذیرای بازدیدکنندگان خواهند بود.

در حاشیه برگزاری این نمایشگاه، مدیرعامل، معاونین و مدیران سازمان منطقه آزاد اروند از نحوه حضور و فعالیت غرفه محصولات منطقه، بازدید به عمل آوردند.

این نمایشگاه از ۲۶ لغایت ۲۹ شهریورماه جاری در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی تهران، دایر خواهد بود.

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1815296

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 9 =