عکس‌| شوخی رمی‌ها با حرکت دیدنی آزمون؛ بس کن سردار!

ورزش سه نوشت: صفحه رسمی باشگاه رم واکنش جالبی به حرکت دیدنی سردار آزمون در تمرینات داشت.

سردار آزمون روز یکشنبه و در دیدار برابر امپولی، توانست نخستین بازی خود با لباس جالوروسی را انجام دهد و در پیروزی پر گل تیمش برابر این مهمان نگون بخت، دقایقی را در زمین مسابقه حضور داشت.

اما به دلیل قوانین مربوط به فیرپلی مالی، نام این بازیکن ایرانی از فهرست رم خارج شده و او نتوانست مقابل شریف مولداوی به میدان برود و با این حال، او همواره یکی از بازیکنان فعال جالوروسی در تمرینات بوده است.

پس از گل زیبایی که آزمون در یکی از جلسات تمرینی تیمش به ثمر رساند، حالا او در یک مسابقه چالشی با دیگر هم تیمی‌هایش موفق شد از نزدیکی نقطه کرنر، با یک ضربه دیدنی، توپ را وارد دروازه کند.

در این چالش، یک توپ در فاصله چند متر جلوتر از خط دروازه کاشته شده بود و بازیکنان باید از روی نقطه کرنر ضربه خود را به نحوی می‌زدند که با یک کات مناسب، از توپ عبور کرده و وارد دروازه می‌شد.

1929189

1929190

1929191

1929192

آزمون در این چالش موفق شد با ضربه‌ای کات دار و دیدنی، ضربه‌اش را از توپ کاشته شده عبور داده و آن را وارد دروازه کند. صفحه رسمی باشگاه رم با انتشار این ویدیو از ملی‌پوش ایرانی و با حالت شگفتی از این ضربه دیدنی آزمون نوشت نوشت: بس کن سردار!

258 258

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1816406

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =