تغییر مدیریت در خانه هنرمندان ایران

محمدرسول صادقی به‌عنوان معاون فرهنگی و هنری خانه هنرمندان ایران منصوب شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از روابط عمومی خانه هنرمندان ایران، محمد مهدی عسگرپور - مدیرعامل خانه هنرمندان ایران - محمدرسول صادقی را به‌عنوان معاون فرهنگی و هنری این خانه منصوب کرد.

در متن حکم آمده است: «جناب آقای دکتر محمدرسول صادقی با توجه به سوابق ارزشمند جنابعالی در حوزه‌های مختلف مدیریت فرهنگی و هنری، به موجب این ابلاغ به عنوان معاون فرهنگی، هنری خانه هنرمندان ایران منصوب می‌شوید. امیدوارم با شناخت وسیعی که از این مجموعه دارید، با همکاری مدیران و همکاران محترم، در حفظ و ارتقاء شأن و جایگاه این خانه در سپهر فرهنگ و هنر کشور موفق باشید».

محمدرسول صادقی متولد ۱۳۵۶ در تهران و دانش آموخته دکترای رشته فرهنگ و ارتباطات است. صادقی پیش از این معاون فرهنگی دبیرکل کمیسیون ملی یونسکو-ایران، معاون تولید هنری بنیاد رودکی، مشاور مدیرعامل و مدیر روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی، مدیرکل روابط عمومی سازمان سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مدیر اداره روابط عمومی و اطلاع‌رسانی فرهنگستان علوم، مدیر روابط عمومی مرکزهنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بوده است.

او در حال حاضر رئیس هیات مدیره انجمن صنفی منتقدان، نویسندگان و پژوهشگران تئاتر و از اعضای با سابقه خانه تئاتر است. همچنین محمدمهدی عسگرپور از تلاش‌های ارزشمند آسیه مزینانی در طول دوره تصدی معاونت فرهنگی و هنری خانه هنرمندان ایران که با سختی‌های زیادی همراه بود، تقدیر و تشکر کرد.

۵۷۵۷

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1819360

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 7 =