معرفی آموزشگاه آنلاین و گروهی زبان آلمانی

امروزه بسیاری از افراد بنا به دلایلی مختلف قصد سفر به آلمان را دارند و از این رو تصمیم به یادگیری زبان آلمانی می کنند. عده ای دیگر هم از روی علاقه به سراغ زبان آلمانی و ارتباط با افراد آلمانی و می روند یا به دلیل مراودات شغلی قصد یادگیری زبان آلمانی را دارند.

چنانچه به هر دلیلی قصد یادگیری زبان آلمانی را دارید باید در مرحله اول در آموزشگاه زبان آلمانی ثبت نام کنید تا در کوتاه ترین زمان به نتیجه ای مطلوب برسید.

معرفی آموزشگاه زبان آلمانی گات

اولین سوالی که بسیاری از زبان آموزان دارند این است که کدام آموزشگاه زبان آلمانی را برای یادگیری انتخاب کنیم؟ فاکتورهای آموزشگاه زبان مناسب چیست؟ در جواب این سوال باید گفت آموزشگاه زبان آلمانی گات مفتخر است اعلام کند با بیش از 15 سال سابقه برگزاری دوره های کاربردی آموزش زبان آلمانی از مبتدی تا پیشرفته، توانسته است بیش از 10000 زبان آموز آلمانی را بپروراند و شاهد کسب موفقیت زبان آموزان در آزمون های زبان آلمانی باشد.

آموزشگاه آنلاین ربان آلمانی گات

لازم به ذکر است بدانید که مرکز زبان گات برای آن دسته از زبان آموزانی که وقت و زمان کافی برای شرکت در کلاس های حضوری را ندارند، کلاس های آنلاین صفر تا صد زبان آلمانی برگزار میکند. ساعت و روز این کلاس ها بنا به درخواست زبان آموزان عزیز است. علاوه بر این امکان ضبط کلاس ها هم وجود دارد.

کلاس های آموزش زبان آلمانی در گات

دوره های ترمیک گروهی
دوره های آمادگی آزمون
دوره های فشرده و نیمه فشرده
کلاس های تدریس خصوصی زبان آلمانی
دوره های آنلاین گروهی و خصوصی

ویژگی های آموزشگاه زبان گات

داشتن کادری مجرب از اساتید حرفه ای و همچنین Native آلمانی از ویژگی های مرکز زبان گات به شمار می رود که زبان آموزان زیادی را هر ساله به خود جذب می کند. دوره های آموزشی مکالمه و گرامر زبان آلمانی با توجه به متد استاندارد سفارت آلمان تدریس می شود و در کنار تمام کتب معرفی شده سفارت، آموزشگاه زبان گات از دیگر موارد کمک آموزشی نیز استفاده می کند.

مشاورن آموزشگاه می توانند شما را در امرآموزش زبان آلمانی راهنمایی کرده و به شما کمک کنند تا تصمیم گیری مطمئن تری داشته باشید. برای ارتباط با مشاوران و یا اطلاع از کلاس موردنظر خود می توانید با مراجعه به آموزشگاه یا تماس از طریق بخش تماس با ما سایت، از راهنمایی آنها بهره مند شوید.

کتاب آموزشی زبان آلمانی در گات

کتاب MENSCHEN علاوه بر تأکید بر گرامر، بر مکالمه و کارهای گروهی نیز تأکید دارد. امید است با گذراندن این کتاب در آموزشگاه زبان آلمانی در تهران، فرد بتواند در سطح خوبی به مکالمه روزمره پرداخته و درنهایت قادر به درک نکات اصلی بیان شده در کشورهای آلمانی زبان باشد. جالب است بدانید در روش سمعی و بصری فایل های صوتی یا تصویری مربوط به کتاب برای تقویت شنیداری دانشجویان مورد استفاده قرار می گیرد و با بهره مندی از صوت و تصویر و ارائه فیلم ها و اکشن های مرتبط، ارتباط موضوعی با زبان آلمانی برقرار می کند.

مشاوره و تعیین سطح در مرکز زبان گات

مشاوران آموزشگاه می توانند شما را در امر آموزش زبان آلمانی راهنمایی کرده و به شما کمک کنند تا تصمیم گیری مطمئن تری داشته باشید. برای ارتباط با مشاوران و یا اطلاع از کلاس موردنظر خود می توانید به آموزشگاه مراجعه کرده یا با مجموعه تماس بگیرید.

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1819605

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =