اظهارات پدر و مادر دختر نوجوانی که در متروی تهران بیهوش شد

فارس نوشت: پدر و مادر دختر نوجوانی که روز یکشنبه در مترو تهران بیهوش شد تاکید کردند حاشیه سازان بجای حاشیه‌سازی برای دخترمان دعا کنند.

روز یکشنبه دختر دانش آموزی در ایستگاه مترو شهدا بیهوش شد و به زمین خورد، پس از آن بلافاصله نیروهای اورژانس بر بالین وی حاضر شدند. خانواده وی در گفتگویی توضیحانی دذ این باره ارائه دادند.

مادر دانش آموز بستری شده در خصوص جزئیات حادثه برای فرزندش در خط چهار مترو میدان شهدا گفت: دخترم با دوستانش برای رفتن به مدرسه در مترو شهدا قرار گذاشته بود که پس از ورود به قطار دچار افت فشار شد که پس از به هم خوردن تعادلش سر وی با لبه قطار برخورد می کند.

وی افزود: دخترم توسط دوستانش به بیرون منتقل می‌شود و بلافاصله با عوامل اورژانس تماس گرفته و دقایقی بعد آرمیتا به بیمارستان منتقل می‌شود.

وی با تشکر از زحمات کادر درمان گفت: از مردم می خواهم برای شفای دخترم دعا کنند.

مادر این دختر نوجوان در مورد موج سواری رسانه‌های معاند و سواستفاده برخی فرصت طلب از حادثه پیش آمده گفت : تصاویر و فیلمهای مترو را دیدم و ادعاهای مطرح شده توسط انها صحت ندارد.

اظهارات پدر و مادر دختر نوجوانی که در متروی تهران بیهوش شد

همچنین پدر دانش آموز بستری شده در این باره عنوان کرد: دخترم صبح با دو نفر از دوستانش سوار مترو می‌شوند که ناگهان بیهوش می‌شود که وی را به بیرون قطار آورده می‌شود و پس از تماس با اورژانس به بیمارستان منتقل می‌شود .

وی نیز تاکید کرد: همه فیلم‌ها را بررسی کردیم و برای ما ثابت شده که این رخداد یک حادثه بوده است.

وی همچنین با اشاره به این که دخترش بیمار نبوده و دارویی هم مصرف نمی کرده گفت: از مردم درخواست میکنیم برای بهبود فرزندمان دعا کنند.

ساعت ۷ صبح روز یکشنبه نهم مهر ماه یک دختر دانش آموز ۱۶ ساله در خط ۴ مترو میدان شهدا وارد قطار شده که به دلیل افت فشار بیهوش شد. این نوجوان در حال حاضر در یکی از بیمارستان‌های تهران تحت درمان است.

اظهارات پدر و مادر دختر نوجوانی که در متروی تهران بیهوش شد

بیشتر بخوانید:

بیهوش شدن یک دانش آموز دختر در متروی تهران/ ماجرا چه بود؟

۲۳۳۲۳۶

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1820488

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =