فرماندار شوش : عملکرد نیروی انتظامی در تامین امنیت شاخص و ارزشمند است

محسن حویزه فرماندار شهرستان شوش گفت : مجموعه نیروی انتظامی در جنگ ترکیبی دشمن علیه نظام مظلوم واقع شده چرا که یکی از اهداف دشمن علیه نظام، خدشه به نیروی انتظانی است که البته هرگز موفق نخواهد شد

به گزارش خبرگزاری خبر آنلاین؛ محسن حویزه فرماندار شهرستان شوش عملکرد نیروی انتظامی در تامین امنیت را شاخص و ارزشمند دانست و گفت: عزیزان نیروی انتظامی در شهرستان شوش نیز در ایام اربعین و محرم امسال نیز در تامین امنیت عملکرد خوب و شایسته ای داشته و قابل تجلیل است.

حویزه صبح شنبه در آیین صبحگاه مشترک نیروی انتظامی افزود:یکی از ستون های اصلی کشور در تامین امنیت پایدار در کشور نیروی انتظامی است .

وی با اشاره به جنگ ترکیبی دشمن علیه نظام اسلامی گفت؛ مجموعه نیروی انتظامی در جنگ ترکیبی دشمن علیه نظام مظلوم واقع شده چرا که یکی از اهداف دشمن علیه نظام، خدشه به نیروی انتظانی است که البته هرگز موفق نخواهد شد

رییس شورای تامین شهرستان شوش در خاتمه با تجلیل از عملکرد نیروی انتظامی در شهرستان شوش در راستای تامین امنیت و برقراری نظم گفت: نیروی انتظامی با تلاش شبانه روزی عملکرد برجسته ای داشته و دارد.

فرمانده ناجا شوش: تا پای جان پای انقلاب و دستاوردهای نظام ایستاده ایم

سرهنگ روح الله یاری زاده گفت: تا پای جان پای انقلاب و دستاوردهای نظام ایستاده ایم و این ایثار و اقتدار حاصل خون شهدا و پشتیبانی مردم بدست امده است

وی هفته نیروی انتظامی را فرصتی برای تبیین دستاوردهای این نیرو در عرصه های مختلف امنیتی دانست و گفت؛ تا جان در بدن داریم پای انقلاب و نظام ایستاده ایم.

فرماندار شوش : عملکرد نیروی انتظامی در تامین امنیت شاخص و ارزشمند است

وی در خاتمه از پشتیبانی و حمایت معنوی امام جمعه شوش، اعضای شورای تامین و دستگاه قضایی شهرستان از نیروی انتظامی قدردانی کرد.

وی گفت؛ ثمرات حضور شبانه روزی فراجا در برقراری نظم وامنیت در شهرستان شوش مشهود است.

امام جمعه شوش، تلاش نیروی انتظامی جهاد در راه خداست

امام جمعه شوش نیز گفت، تلاش نیروی انتظامی در برقراری نظم و امنیت جهاد راه خداست.
وی گفت، هجمه دشمن به نیروی انتظامی بیانگر اقتدار این نیرو در برقراری نظم و امنیت در کشور است.
وی در خاتمه از زحمات شبانه روزی فرماندهی و ماموران ناجا در شهرستان شوش قدردانی کرد.

دراین مراسم فرماندار،دادستان وفرمانده سپاه شهرستان کرخه،فرمانده وجانشین سپاه شوش،رییس دادگستری ودادستان شوش معاون سیاسی اجتماعی وعمرانی فرماندارو شهردارورییس شورای اسلامی شهرشوش نیزحضورداشتند.
درپایان ازتعدادی ازخانواده های ایثارگر،جانباز،بازنشسته وکادرنمونه تجلیل بعمل آمد.

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1821908

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =