اعلام آمادگی انصارالله برای پیوستن به مقاومت فلسطین

ایسنا نوشت: رهبر جنبش انصارالله یمن اعلام کرد: آمریکا، فرانسه، انگلیس، کشورهای غربی، کشتار فلسطینی‌ها با هر وسیله‌ای را برای دشمن صهیونیستی مباح کردند.

«سید عبدالملک بدرالدین الحوثی» رهبر جنبش انصارالله یمن در واکنش به حملات رژیم صهیونیستی به غیرنظامیان در غزه عنوان داشت: غرب دست رژیم صهیونیستی را برای ارتکاب هرگونه جنایتی از مصادره اراضی گرفته تا مصادره حقوق و استقلال و آزادی باز گذاشت.

الحوثی تصریح کرد: تمامی جنایت‌ها، این صحنه آشکار را ارائه می‌دهد که نظام‌های غربی، نظام‌های جنایتکاری هستند. آمریکا شریکی در جنایت‌های اسرائیل به صورت مستقیم است.

وی افزود: طی هفت دهه، مردم فلسطین هیچ توجهی از جانب نهادهای بین المللی ندیدند؛ نهادهایی که خود را به عنوان حامی حقوق ملت‌ها معرفی می‌کنند.

رهبر انصارالله گفت: رویکردها و قطعنامه‌های شورای امنیت هیچ چیزی به فلسطین ارائه نداد و از کودکان و زنان و غیرنظامیان در آنجا حفاظت نکرد.

وی اظهار کرد: ارائه هرگونه حمایتی به فلسطینی‌ها ضروری است و نباید امت اسلامی صرفاً نظاره‌گر باشد، در حالی که کشورهای غربی به دشمن جنایت‌کار کمک می‌کنند.

عبدالملک الحوثی گفت: سازمان همکاری اسلامی و اتحادیه عرب کجا هستند؟ ضعف و کوتاهی بسیاری حتی در سطح محکومیت‌ها از جانب کشورهای عربی متعددی وجود دارد.

وی افزود: مردم ما آماده هستند که با صدها هزار نفر وارد عمل شده و به مردم فلسطین برای رویارویی با دشمن ملحق شوند و ما در انجام هر آنچه که ممکن است، تردید نخواهیم کرد.

۳۱۱۳۱۱

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1823410

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 9 =