پناهیان: صهیونیست‌ها ترسوترین انسان‌های جهان هستند /دختر و پسر یهودی وقتی می‌خواهند به دانشگاه بروند بینشان پرده می‌کشند

فارس نوشت:استاد حوزه علمیه قم با اشاره به اینکه بی‌حجابی درخواست صهیونیست‌ها برای استثمار ملت‌ها است، گفت: آنها می‌دانند که شیوه اداره جهان این است که به انسان یک مقدار آزادی ظاهری بدهی تا او فریب بخورد و گمان کند که آزاد است؛ ولی اگر جلو آنها ایستاد و آنچه آن‌ها می‌خواهند را قبول نکرد کمر به نابودی او می‌بند

حجت‌الاسلام‌والمسلمین علیرضا پناهیان در مراسم آغاز سال تحصیلی دانشجویان دختر سراسر کشور که شب گذشته در شبستان امام خمینی (ره) حرم مطهر بانوی کرامت برگزار شد، با بیان اینکه برخی مفاهیم مانند آزادی در دانشگاه از اهمیت خاصی برخوردار است اظهار کرد: دانشجویان به‌هیچ‌وجه نباید از این مفهوم کوتاه بیایند؛ ولی فریب‌هایی که دشمن بر این مفهوم چسبانده است را باید بشناسیم و فریب آن را نخوریم.

این روحانی معروف، لیدر تجمعات اعتراضی به بی حجابی است؟ +عکس

وی با بیان اینکه باید پای آزادی ایستاد، افزود: یکی از راه‌های اینکه ما از آزادی دفاع و از فریب‌های آزادی عبور کنیم این است که هر کس گفت آزادی بگوییم چقدر آزادی ...

استاد حوزه علمیه با بیان اینکه فرق ما با صهیونیست‌ها در مقدار آزادی است، گفت: مقدار آزادی که ما می‌خواهیم خیلی بیشتر از مقدار آزادی است که صهیونیست‌ها به کشورهای تحت سلطه خود مانند آمریکا، انگلیس، فرانسه و دیگر کشورها داده‌اند؛ زیرا احزاب این کشورها تحت‌تأثیر لابی‌های صهیونیست هستند و به‌اندازه‌ای که افسار دهان یک اسب به او آزادی می‌دهد صهیونیست‌ها به این کشورها آزادی داده‌اند.

وی با تأکید بر اینکه صهیونیست‌ها خود را قوم برتر و دیگران را حیوان تلقی می‌کنند، گفت: آنها می‌دانند که شیوه اداره جهان این است که به انسان یک مقدار آزادی ظاهری بدهی تا او فریب بخورد و گمان کند که آزاد است؛ ولی اگر جلو آنها ایستاد و آنچه آنها می‌خواهند را قبول نکرد کمر به نابودی او می‌بندند.

صهیونیست‌ها ترسوترین انسان‌های جهان هستند

پناهیان با بیان اینکه صهیونیست‌ها ترسوترین انسان‌های جهان هستند، افزود: وقتی صهیونیست‌ها جنوب لبنان را گرفته بودند، از افرادی که با آنها جنگیدند و آنها را بیرون کردند که می‌پرسیدیم، از ترس آنها می‌گفتند که چگونه با یک گلوله فرار می‌کردند.

وی تصریح کرد: در امت اسلام مبنا بر ترس نیست؛ بلکه مبنا بر ما می‌توانیم است، اما در سرزمین‌های اشغالی مبنا بر فروپاشی و ترس است و این جنایاتی که می‌کنند به‌خاطر ترسشان است.

مفهومی از آزادی که در دنیا حاکم است آزادی حقیقی نیست

استاد حوزه علمیه با بیان اینکه ما از آزادی دفاع می‌کنیم، گفت: مفهومی از آزادی که در دنیا حاکم است آزادی حقیقی نیست؛ بلکه به‌اندازه افسار یک اسبی که می‌خواهند از آن بار بکشند.

وی با اشاره به اینکه ما نتوانسته‌ایم جا بیندازیم که بی‌حجابی درخواست صهیونیست‌ها برای استثمار ملت‌ها است، افزود: در فیلم بیگانه‌ای در میان ما که جامعه اسرائیلی را نشان می‌دهد، دختر و پسران یهودی وقتی می‌خواهند به دانشگاه بروند در اتوبوس بینشان پرده می‌کشند و می‌گویند ما می‌خواهیم جهان را اداره کنیم اگر دختران و پسران ما مشغول هم باشند نمی‌توانند جهان را اداره کنند.

ما نتوانستیم شکوه و زیبایی حجاب را به تصویر بکشیم

پناهیان با بیان اینکه ما نتوانستیم شکوه و زیبایی حجاب را به تصویر بکشیم، گفت: هالیوود درحال‌خدمت به یهود است؛ ولی تبلیغات هالیوود هم امروز بی‌اثر شده و افکار عمومی جهان امروز ادعای دروغ مظلومیت اسرائیل را باور نمی‌کند.

وی خاطرنشان کرد: مردان فلسطینی که به اسرائیل حمله کردند می‌دانستند که اسرائیل خانه‌های آنها را بمباران خواهد کرد؛ ولی ازبس‌که از ظلم و ستمی که به آنها روا شده بود به ستوه آمده بودند به اسرائیل حمله کردند و خود این نشان‌دهنده جنایاتی است که آنها در حق دیگران می‌کنند.

2727

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1823944

برچسب‌ها