خلاقیت عجیب شهرداری تهران کار دست مردم داد؛ بالن قرمز ترکید و ۶ نفر سوختند!

اعتماد آنلاین نوشت: ترکیدن یکی از بالن‌های قرمز رنگ که هر کدام نماد «یک کارگاه عمرانی» در شهر هستند در محله چیتگر تهران باعث سوختگی شش نوجوان شده است. احتمالا استفاده از گازهای اشتعال‌زا علت بروز چنین حادثه‌ بوده است.

در حالی این روزها بیلبوردهای جنجالی «شهرداری تهران» خبرساز است، ابتکار جدید شهرداری با عنوان «بالن‌های قرمز در تهران» حادثه‌ساز شده است.

طبق اعلام شهرداری تهران، هر کدام ازاین بالن‌ها که در سطح شهر و در تمام مناطق گسترش پیدا کرده، نماد یک کارگاه عمرانی برای یکی از پروژه‌های در دست ساخت شهر، توسط شهرداری تهران است.

در واقع شهروندان مناطق مختلف هر جا که این بالن ها را دیدند متوجه می شوند که یک خدمت و امکان جدیدی به شهر تهران و به منطقه آنها اضافه می‌شود.

اما ترکیدن یکی از بالن‌های قرمز رنگ که هر کدام نماد «یک کارگاه عمرانی» در شهر هستند در محله چیتگر تهران باعث سوختگی شش نوجوان شده است. احتمالا استفاده از گازهای اشتعال‌زا علت بروز چنین حادثه‌ بوده است.

خبرگزاری ایسنا در این رابطه نوشت: براثرترکیدگی یک بالن ۶ کودک در زمین بازی کودکان دچار سوختگی شدند. اورژانس سوختگی ۶ کودک را تایید کرده اما در خصوص این که این بالن متعلق به چه بخشی است اظهار نظری نکرده است . درحال حاضر یکی از ارگان هایی که برای معرفی پروژه های عمرانی خود از بالن استفاده کرده ، شهرداری تهران است .

اما با توجه به این که این زمین در نزدیکی پروژه های شهرداری تهران است این احتمال که بالن حادثه ساز متعلق به شهرداری تهران باشد وجود دارد.

بیشتر بخوانید:

ماجرای بالن‌های قرمز خبرساز تهران چیست؟/ عکس

سوختگی ۶ کودک با بادکنک هلیومی

۴۷۲۳۶

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1826827

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =