پناهیان: نیازی نیست ایران مستقیم سلاح و تجهیزات وارد غزه کند / نوجوان یهودی یک دین منحرف را ترویج می‌کند

ایرنا نوشت: پناهیان با ذلیل خواندن آمریکا که در حمایت از رژیم صهیونیستی ناوهای جنگی خود را حرکت داد، گفت: آمریکا سلاح ها و آدم های پوشالی خود را برای صهیونیست ها ارسال می کند ولی قدرت واقعی ایران آنجا دیده می شود که رهبر معظم انقلاب می فرماید من دست و بازوی شما جوانان فلسطینی را می بوسم.

علیرضا پناهیان در تجمع مردم تهران که در میدان فلسطین و برای حمایت از مردم مظلوم غزه برگزار شد، گفت: پس از اصابت بمب های رژیم صهیونیستی به بیمارستانی در غزه و قتل وعام بیش از هزار نفر کودک، زن و مرد در این بیمارستان، مردم تهران فریاد زنان بی قرار بودند.

سردار بلندپایه سپاه: نمی توانیم در غزه کار نظامی کنیم یا سلاح ببریم /کدام کشتی ما سلاح برده که از چشم اسرائیل مخفی مانده است؟

وی با بیان اینکه همه این جنایت ها نشان دهنده زوال زودرس رژیم صهیونیستی است، افزود: این اتفاق ها به این مسئله اشاره دارد که امام زمان(عج) زمانی ظهور خواهند یافت که مردم آزاده خواهان استقلال و آزادی باشند و ظلم را تحمل نکنند و پای مبارزه با ظلم بایستادند.مردم غزه نشان دادند که حاضر نیستند ذلت بپذیرند و این روند، عالم را برای ظهور فراهم خواهد کرد. هرچند که دشمنان نمی دانند با جنایت های خود شرایط را برای ظهور حضرت ولی عصر(عج) فراهم می کنند.

پناهیان با بیان اینکه مردم غزه با رشادت های خود علاوه بر فلسطین، مردم جهان و اروپا را هم نجات می دهند، تصریح کرد: مردم غزه بر مردم جهان و مسیحیان همه کشورها منت دارند و مقاومت سبب نجات مسیحیان از استعمار و استبداد خواهد شد. رهبر معظم انقلاب در چند سال قبل اشاره فرمودند اگر مردم اروپا بدانند که همه مشکلات آنها به دلیل اقدامات صهیونیست ها است، آنگاه دیگاه آنها به این رژیم تغییر خواهد کرد. در حالیکه ما و رسانه ها برای آگاهی مردم جهان و اروپا و نشان دادند جنایت صهیونیست ها به خوبی اقدام نکردیم. ولی امروز خون جوانان غزه سبب این آگاهی شد.

وی بیدار کردن مردم جهان و اروپا درباره ظلم صهیونیست ها را بهتر از کمک ها دارویی و غذایی به مردم غزه عنوان کرد و یادآور شد: در این زمان باید همه مردم اروپا نسبت به وقایع سرزمین فلسطین آگاه شوند. ولی هنوز در خیابان های کشور برخی جوانان ما از اتفاق هایی که در غزه در حال رخ دادن است بی خبرند.

این فعال سیاسی هدف از تجمع امشب را پاسخی برای چه باید کرد عنوان کرد و ادامه گفت: می توانیم با رساندن خبرهای این جنایات به همه مردم جهان و اطلاع رسانی درست از جنایات ضدبشری صهیونیست ها و کودک کشی آنها نقش موثری در پاسخ به این چه باید کرد ایفا کنیم.

وی ادامه داد:‌ اما گفته می شود که آیا ما به مردم فلسطین سلاح می فرستیم؟ نمی دانیم. ولی آن سلاحی که برای مردم غزه می فرستیم، تفکر مقاومت، تفکر اربعین، تفکر امام حسین(ع) و تفکر ایستادگی در برابر ظالم است که برای جوانان غزه فرستادیم و ضروری است برای حفظ این تفکر، مراسم پیاده روی اربعین هر سال باشکوه تر از سال قبل برگزار شود.

این کارشناس دینی افزود: سلاح تفکر مقاومت وقتی به یمن، سوریه، لبنان، عراق، غزه و فلسطین منتقل شد، قدرت بزرگی ایجاد مرد که همگان شاهد نتیجه آن بودند.

پناهیان با ذلیل خواندن آمریکا که در حمایت از رژیم صهیونیستی ناوهای جنگی خود را حرکت داد، گفت: آمریکا سلاح ها و آدم های پوشالی خود را برای صهیونیست ها ارسال می کند ولی قدرت واقعی ایران آنجا دیده می شود که رهبر معظم انقلاب می فرماید من دست و بازوی شما جوانان فلسطینی را می بوسم.

استاد حوزه و دانشگاه تاکید کرد: ابرقدرتی به مانند ایران نیازی نمی بیند به صورت مستقیم تجهیزات وارد سرزمین های اشغالی کند زیرا طبق فرمایش رهبر معظم انقلاب، فلسطین را فلسطینیان آزاد خواهند کرد و ابرقدرتی به مانند ایران بدون نیاز به ارسال نیرو، متفکران مقاومت به مانند خود را در هر جای دنیای دارد که به این تفکر عمل کنند.

وی با بیان اینکه زندگی همه مردم به مردم فلسطین و مقاومت گره خورده، اظهار داشت: آموزش و پرورش باید این تفکر را به دانش آموزان بیاموزد و در این سالها درباره تفکر مقاومت کم کاری شده است زیرا یک نوجوان یهودی با ادعای برتر بودن دین خود یک دین منحرف را ترویج می کند ولی دانش آموزان ما کمتر به این موضوع پرداخته که همه مظلومان جهان منتظر نجات از سوی ما ایرانیان هستند.

پناهیان با بیان اینکه امروز به چیزی فراتر از شهادت نیاز داریم، خاطرنشان کرد: امروز بالاتر از شهادت به افرادی نیاز داریم که اهل نصرت حضرت حجت بن الحسن عسکری(عج) باشند و برای پیروزی حق بر باطل و نابودی آن مقاومت کنند و مردم غزه امروز این حقیقت را عملی کردند.

2727

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1827325

برچسب‌ها