سردار بلندپایه سپاه: نمی توانیم در غزه کار نظامی کنیم یا سلاح ببریم /کدام کشتی ما سلاح برده که از چشم اسرائیل مخفی مانده است؟

تسنیم نوشت:فرمانده اسبق مستشاران نظامی ایران در سوریه می گوید: مگر اسراییلی‌ها ادعا ندارند که قوی‌ترین سازمانهای اطلاعاتی را دارند چطور می‌شود که ما به غزه سلاح ارسال کنیم و کسی چیزی نفهمد؟

سردار محمدجعفر اسدی فرمانده اسبق مستشاران نظامی ایران در سوریه در برنامه به افق فلسطین، در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه واکنش ایران به اوضاع غزه چیست؟ گفت: ما بنا نیست در جایی کار نظامی انجام دهیم اما در هرجای کره زمین به مظلومین کمک فکری می دهیم، فرقی هم نمی‌کند که این مظلوم در بالکان باشد یا فلسطین یا جای دیگر.

وی افزود: ما هرجا مظلومی‌ در مقابل ظالم ایستاده باشد به او کمک می کنیم و این درسی است که از آقا امام حسین فرا گرفتیم.

سردار سلیمانی به غزه رفته بود؟ /علت گریه های سر نماز فاش شد

پناهیان: نیازی نیست ایران مستقیم سلاح و تجهیزات وارد غزه کند / نوجوان یهودی یک دین منحرف را ترویج می‌کند

اسدی همچنین درخصوص ادعای صهیونیستها مبنی بر ارسال سلاح از ایران به غزه اظهار داشت: در فلسطین اشغالی همه جا حتی دریا در سیطره غاصبان است و غزه و کرانه باختری زندان های روبازی هستند که مردم در آنها زندگی می کنند و آسمان آنهم در سیطره صهیونیستها است لذا ما نمی‌توانیم در این زندان رو باز سلاح و امکانات ببریم و کار نظامی بکنیم اما به دوستانمان در فلسطین کمک فکری می‌کنیم.

فرمانده اسبق مستشاران نظامی ایران در سوریه افزود: امروز آمریکا و انگلیس رسما اعلام می‌کنند که به اسراییل سلاح ارسال می‌کنند کسی در باره این اقدام آشکار سوال نمی‌کند؟ مگر اسراییلی‌ها ادعا ندارند که قوی‌ترین سازمانهای اطلاعاتی را دارند چطور می‌شود که ما به غزه سلاح ارسال کنیم و کسی چیزی نفهمد؟ کدام هواپیما یا کشتی ما به آنجا رفته و سلاح برده است ‌و از چشم آنها مخفی مانده است؟

اسدی تاکید کرد: اگر ما این کار را کرده بودیم در جهان ما را متهم می‌کردند. کسانیکه ادعا می کنند می‌توانند از فضا روزنامه داخل منزل یک فلسطینی را بخوانند بگویند ما چطور به غزه سلاح فرستادیم.

2727

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1827352

برچسب‌ها