رئیس فدراسیون جهانی راگ فوتبال؛ آقای گل راگ فوتبال

احسان معینی آقای گل راگ فوتبال جهان و رکورددار آن،هم اکنون رئیس فدراسیون جهانی راگ فوتبال است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ احسان معینی آقا گل راگ فوتبال جهان و رکورددار آن، هم اکنون رئیس فدراسیون جهانی راگ فوتبال است. او با ۸۱۰ گل تا به امروز رکورددار بیشترین گل زده راگ فوتبال در جهان است  که از این ۸۱۰ گل ۵۰۸ در مسابقات تایگرز فوتبال و ۳۱۲ گل آن در مسابقات لاین فوتبال را به نام خود ثبت کرده است که مجموعا با ۸۱۰ گل تا به امروز بالاترین تعداد گل به ثمر رسیده در جهان را به نام خود ثبت کرده است.

یک ایرانی آقا گل راگ فوتبال جهان

طبق اطلاع رسانی وب سایت رسمی فدراسیون جهانی راگ فوتبال، معینی نه تنها رکورد داره آقای گلی راگ فوتبال در جهان است بلکه رکورددار هد شیرجه‌ای در تایگرز فوتبال در جهان هم است و تنها کسی در جهان که توانایی زدن گل هد شیرجه‌ای را در جهان دارد و رکورد دار آن درمسابقات رسمی است. معینی بار ها در مصاحبه های خود گفته: آرزوی من این است که این رکوردها در جهان توسط ایرانی‌ها جابجا شود و اون روز دیر نیست.

تصویر به یاد ماندنی و تاریخی, هد شیرجه ای استاد معینی با لباس رسمی از پروازهای بی نظیر او برروی زمین های تایگرز فوتبال که به درخواست خبرنگاران در آن زمان انجام پذیرفت و یکی از عکسهای تاریخی و ماندگار تاریخ ورزش ایران از بنیان گزار ورزشهای نوین ایرانی است.

جالب این است که در راگ فوتبال شاخه لاین فوتبال معینی تنها بازیکنی در جهان است که رکورددار زدن گل سوپر نوا در جهان است و تنها کسی که توانسته در مسابقات رسمی این گل را به ثمر رساند. از دیگر رکوردهای او زدن انواع گل‌ها در یک تورنومت است و او توانست در مسابقات قهرمانی کشور سال ۱۳۹۰ بیش از ۸۵٪ از انواع گل در شاخه لاین را به سمر برساند که شامل هد. قیچی. ‌برگردان. سوپر نوا. پنالتی. کرنر. اوت. شوت ایستگاهی. سنت و...بوده و از این نظر یک رکورد بی نظیر از انواع گل به سمر رسیده در جهان است.

اما شگفتی بزرگ دیگر در مورد احسان معینی این است که وی تنها بازیکن راگ فوتبال جهان است که با بیش از ۴۰ عنوان قهرمانی در مسابقات لوکال و رسمی بالاترین عنوان قهرمانی را در جهان با بیش از ۴۰ عنوان قهرمانی از آن خود نموده است و رکورددار عنوان قهرمانی در جهان است.

۲۵۱۲۵۱

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1830305

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =