دومین نشست رویداد ابر باهار در مرکز رشد و کارآفرینی دانشگاه هنر برگزار می‌شود

دومین نشست رویداد ابر باهار با تسهیل‌گری ایمان رضایی، عصر روز چهارشنبه ۱۷ آبان ماه ۱۴۰۲ از ساعت ۱۷ تا ۱۹ در مرکز رشد و کارآفرینی دانشگاه هنر برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین این نشست توسط مؤسسه و واحد فن‌آور افرامانا در مرکز رشد و کارآفرینی دانشگاه هنر برگزار شده و ویژه‌ی هنرمندان است.

ایمان رضایی در این رویداد رایگان، به طرح مباحثی درباره‌ی کودک درون و خلاقیت هنری می‌پردازد که هنرمندان برای خلق اثر هنری بیش از پیش به آن نیاز دارند.

بر اساس این گزارش، این تسهیل‌گر هنری می‌گوید: منظورمان از هنرمند، همه‌ی کسانی‌ست که برای بیان ذهنیات‌ِشان بیش از هر متریالی به احساساتی شفاف، بیانگر و خلاقانه نیاز دارند. شفای کودک درون و درک عمیق آن، از لازمه‌های هر هنرمندی است تا بتواند در مسیر آشنایی و شفای کودک درون خویش، لایه‌های عمیق شخصیتی و خصوصن احساسات پنهان‌مانده و سرکوب‌شده را مشاهده، ابراز و ادراک کند و به بهترین شکل در زیست شخصی و حرفه‌ای مورد بهره برداری قرار دهد. هم‌چنین در خلاقانه‌ترین شرایط ممکن دست به خلق اثار هنری منحصربه‌فرد و جسورانه بزند.

رضایی در پایان اضافه می‌کند: در این نشست، در کنار هم این مسیر پر از معجزه را مرور خواهیم کرد و ملاقات عاشقانه‌ای با کودک درون شگفت‌انگیزمان خواهیم داشت. مشتاق دیدار شما و کودک‌های نازنین درون‌تان هستیم. علاقه‌مندان برای شرکت در این نشست می‌توانند با هماهنگی و رزرو قبلی، در تاریخ و زمان یادشده به سالن نگارخانه‌ی مرکز رشد و کارآفرینی دانشگاه هنر مراجعه کرده یا با شماره های این مرکز تماس بگیرند.

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1833588

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 3 =