مهمانان کوچک رهبری در حسینیه امام خمینی /ضرب زورخانه به صدا درآمد...

حضرت آیت الله خامنه ای فرمودند: یکی از توصیه‌هایی که من چند سال قبل به مسئولین ورزش کشور کردم، این بود که ورزش باستانی را سعی کنند بین‌المللی کنند.

به گزارش خبرگزاری خبرگزاری خبرآنلاین، امروز چهارشنبه اول آذرماه حسینیه امام خمینی، وضعیت متفاوت و ورزشی به خود گرفته و میزبان ورزشکاران، مدال‌آوران و فعالان جامعه ورزش کشور بود که برای دیدار رهبر انقلاب آمده بودند.

در ابتدای این دیدار، بسم‌الله و زنگ و ضرب زورخانه به صدا درآمد و انجام حرکات ورزش باستانی توسط نوجوانان حال و هوای خاصی به این دیدار داد.

رهبر انقلاب: اسرائیل ضربه فنی شد /آفت یعنی تشکیل مافیاهای ورزشی در داخل

رهبر انقلاب از این دو زن ورزشکار تشکر کردند +عکس

حضرت الله خامنه ای در بیانات خود درباره ورزش های باستانی فرمودند: یکی از توصیه‌هایی که من چند سال قبل به مسئولین ورزش کشور کردم، این بود که این ورزش باستانی را سعی کنند بین‌المللی کنند.

ایشان ادامه دادند: این ورزش بسیار ورزش زیبایی است. این گود ما، این سردم و ضرب ما، این حرکات ورزشی بسیار زیبا، آن شنا، آن میل‌گیری، آن میل‌بازی، کارهایی که میکنند.
اینها همه‌اش چیزهای تماشایی برای هر علاقه‌مند به ورزش است.

رهبر انقلاب تصریح کردند: امروز ورزشی که اینجا این بچه‌ها کردند، از ورزش زورخانه‌ای که ما در دوره‌ی جوانی دیدیم، انصافاً بهتر بود. هم چرخشان بهتر بود، هم میلشان بهتر بود، هم شنایشان بهتر بود، هم کار پایشان بهتر بود، همه چیزش بهتر بود.

مهمانان کوچک رهبری در حسینیه امام خمینی /ضرب زورخانه به صدا درآمد...

مهمانان کوچک رهبری در حسینیه امام خمینی /ضرب زورخانه به صدا درآمد...

27218

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1839849

برچسب‌ها