برگ برنده نیروهای نظامی ایران به روایت مقام بلندپایه ارتش /اشراف کامل بر تحرکات دشمن تا کیلومترها بیرون از مرز داریم

ایسنا نوشت: جانشین فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش گفت: قدرت دفاعی‌مان را متناسب با رشد تهدیدات و در راستای تأمین امنیت و حراست از مرزهای مقدس جمهوری اسلامی ایران افزایش داده‌ایم.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین به نقل از روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ علیرضا الهامی جانشین فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش در جمع کارکنان ستاد این نیرو ضمن گرامیداشت هفته بسیج گفت: امروز نیروی پدافند هوایی با پیشرفت‌های چشمگیری که در حوزه دفاعی داشته نقش ارزنده، حساس و شگرفی در به چالش کشیدن هیمنه ابر قدرت‌ها و نیز تغییر معادلات نظامی در منطقه خاورمیانه ایفا می‌کند.

وی افزود: پیشرفت علمی به ویژه در حوزه علوم پدافندی و همچنین ارتقای دستاوردهای نظامی، برگ برنده و متضمن قدرت بازدارندگی و توان دفاعی کشورمان است.

جانشین فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش ادامه داد: نیروهای مسلح کشور اشراف کاملی بر تمامی حرکات و اقدامات دشمن تا کیلومترها بیرون از مرز دارند و این هنر مردانی است که امروز با تکیه بر توان داخلی رادارهایی می سازند که منطبق بر جدیدترین تکنولوژی‌های روز جهان است و هر حرکت و اقدامی را به خوبی رصد کرده و زیر نظر دارند.

امیر سرتیپ الهامی با بیان اینکه هر زمانی که تهدیدات علیه ما رشد کند، قطعاً ما هم برای حراست از مرزهای‌مان دفاع را رشد می‌دهیم، تصریح کرد: امروز قدرت دفاعی‌مان را متناسب با رشد تهدیدات و در راستای تأمین امنیت و حراست از مرزهای مقدس جمهوری اسلامی ایران افزایش داده‌ایم.

2727

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1840419

برچسب‌ها