برقراری امنیت پایدار در سراسر کشور مرهون حضور بسیجیان در عرصه های مختلف است

فرمانده سپاه قمر بنی هاشم (ع) استان چهارمحال وبختیاری با اشاره به الگوگیری از بسیج در سراسر دنیا، اظهار کرد: برقراری امنیت پایدار در سراسر کشور عزیزاسلامی مرهون حضور بسیجیان در عرصه های مختلف است

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری، همزمان با هفته بسیج، میقات صالحین به همراه ۵۰میز خدمت جهادی با حضور نمایندگان و مسئولان دستگاه های مختلف و اقشار تخصصی بسیج در مصلی بزرگ امام خمینی(ره) شهرکرد برگزار شد.

سردار علی محمد اکبری در جمع بسیجیان و اقشار مختلف مردم شهرستان شهرکرد قبل از خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته با تبریک هفته بسیج و گرامیداشت یاد شهدای مظلوم غزه، با اشاره به الگوگیری از بسیج در سراسر دنیا، اظهار کرد: برقراری امنیت پایدار در سراسر کشور عزیزاسلامی مرهون حضور بسیجیان در عرصه های مختلف است.

فرمانده سپاه حضرت قمربنی هاشم علیه السلام با تقدیر از همه بسیجیان استان چهارمحال و بختیاری به خاطر حماسه هایی که اخیراً در راهپیمایی و اجتماعات حمایت از مردم مظلوم غزه و همچنین استقبال از خادمین خود در سفر ریاست جمهوری به استان آفریدند، گفت: بسیاری از شما برای اعزام سرزمین های جبهه مقاومت و کمک به مردم غزه اعلام آمادگی کردید، که شایسته تقدیر است.

سردار اکبری، با اشاره به تعاریف بلند در بیانات امامین انقلاب اسلامی پیرامون بسیج، گفت: بسیج در همه شرایط سخت و هر عرصه ای که نیاز بوده از کرونا و سیل و زلزله و برف و باران سنگین و ... تا کمک های مؤمنانه و عرصه های دفاعی و امنیتی حضور داشته است.

فرمانده سپاه حضرت قمربنی هاشم علیه السلام، تصریح کرد: در هرجایی که حرف برای گفتن داریم، به برکت نخبگان بسیجی است.

وی با اشاره به نقش بسیجیان در راستای تأمین امنیت پایدار، رشد کشور در عرصه علم و فناوری و کسب رتبه های بسیار خوب در دنیا را نیز مرهون تفکر بسیجی دانشمندان این مرز و بوم همچون شهیدان فخری زاده، احمدی روشن و ... عنوان کرد.

سردار اکبری بایادآوری بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر نزدیک شدن به قله، تأکید کرد: این قله در حوزه های مختلف از قدرت بازدارندگی تا علمی، فناوری، اقتصادی و ... است.
وی، پیروزی های دوران دفاع مقدس و فتح خرمشهر با همه تدابیر دفاعی که دشمن بعثی اندیشیده بود، را مرهون تفکر بسیجی دانست و گفت: امروز هم شکست اطلاعاتی نظامی و امنیتی رژیم صهیونیستی در مقابل رزمندگان حماس که یک گروه کوچک و محدود هستند، با الگوگیری از فرهنگ بسیج است که به خودباوری رسیده اند.

سردار اکبری، ضمن گرامیداشت یاد شهدای مظلوم غزه و با اشاره به انواع جنایات رژیم صهیونیستی در سرزمین های اشغالی، گفت: آتش بس موقت امروز هم یک پیروزی برای مردم مظلوم غزه و حماس است؛ زیرا صهیونیست ها گفته بودند تا زمانی که حماس را از بین نبرده اند، آتش بسی نخواهد بود.

وی، با اشاره به شهادت بیش از ۱۵هزار نفر از مردم مظلوم و کودکان و زنان در غزه، اظهار کرد: در مقابل هر شهیدی دهها دشمن برای رژیم صهیونیستی ساخته شده است.

گفتنی است؛ در این روز به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج، حلقات صالحین بسیج شهرستان شهرکرد در مصلی بزرگ امام خمینی(ره) گردهم آمدند و ۵۰میز خدمت جهادی با حضور دستگاه های مختلف اجرایی و اقشار تخصصی بسیج برپا شد.

46

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1840780

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =