با آتش بس در جنگ، دستور داده شد خانواده های ایرانی برگردند /ضربه نهایی را به اسرائیل می زنیم

ایسنا نوشت: همسر شهید محسن خزایی بیان کرد: ضربه نهایی به رژیم صهیونیستی این است که گوش به فرمان ولایت و پیرو خط ایشان باشیم و ضربه نهایی را به قلب اسرائیل وارد کنیم تا از صحنه روزگار محو شود.

مریم رخشانی همسر شهید محسن خزایی در گفتگو با برنامه «در امتداد شقایق» شبکه رادیو مقاومت بیان کرد: آرزوی قلبی بنده این بود که در کنار ایشان باشم و به جهان اسلام خدمت کنم و خیلی دوست داشتم که ایشان را در کار خبرنگاری جنگ همراهی کنم لذا شرایط را برای آقا محسن فراهم می کردم تا دغدغه ای نداشته باشند و به هدفی که در ذهن دارند برسند.

وی افزود: آقا محسن از همان ابتدای زندگی این آرزو را داشتند که توفیق شهادت نصیبشان شود و خادم اسلام و اهل بیت (علیهم السلام) باشند.

جزئیات جدید از ترور شهید فخری زاده/ حدود ۳ دقیقه طول کشید/ چه کسی به عوامل دشمن اطلاعات داد؟

روایت مشاور نظامی رهبر انقلاب از تهدیدات هسته‌ای اسرائیل، تولید فوری واکسن در ایران و ...

همسر شهید محسن خزایی گفت: وقتی آقا محسن توفیق خدمت در سوریه را پیدا کردند و خادم حرم حضرت زینب و حضرت رقیه (سلام الله علیها) شدند قرار شد ما هم با ایشان همراه شویم و بعد از اینکه درس بچه ها به اتمام رسید ما در سوریه حضور پیدا کردیم اما جنگ آغاز شد و بعد از یک هفته درگیری شدیدی در منطقه زینبیه صورت گرفت و محاربین به سمت دفتر نهاد رهبری حمله کردند.

وی ادامه داد: با اعلام آتش بس، سفیر ایران دستور دادند که خانواده‌های ایرانی برگردند و آقا محسن هم اصرار داشتند که من به همراه بچه‌ها به ایران برگردم و حقیقتاً دلم خیلی شکست و گفتم اجازه دهید در کنار شما باشم اما ایشان موافقت نکردند.

رخشانی در بخش دیگر از این برنامه درمورد تأثیر حضور و نقش ترویجی زنان مقاومت در میدان اظهار کرد: بنده نهایت تلاش خود را می‌کنم که در مسیر رضای الهی و خدمت به خلق خدا و جهان اسلام قدم بردارم و از سخنان مقام معظم رهبری الگو می گیرم و فرمایشات ایشان را سرلوحه کار خود قرار می‌دهم.

همسر شهید محسن خزایی همچنین به بیانات مقام معظم رهبری درخصوص نقش بانوان اشاره کرد و گفت: مقام معظم رهبری می فرمایند زن از درون خانواده تا درون جامعه و برای نشان دادن منش‌های بزرگ انقلابی می‌تواند به زندگی حضرت زهرا (س) تاسی کند و زنان باید بدانند آگاهی و معرفت و صبر و تحمل آنها برگرفته از صبر حضرت زینب و حضرت زهرا (سلام الله علیهما) است.

۲۷۲۱۵

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1842675

برچسب‌ها