خط‌ونشان مقام بلندپایه ارتش برای دشمنان؛ در برابر هر نوع تهدیدی سلاح‌های مخصوص خود را داریم/خبر مهم درباره سامانه‌های راداری و موشکی ایران

امیر سرتیپ کیومرث حیدری گفت: امروز نیروی زمینی ارتش در حوزه تجهیزات و تسلیحات رزم زمینی، پهپادی، بالگردی و جنگ‌های الکترونیک خودکفا شده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین به نقل از روابط عمومی ارتش، امیر سرتیب کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش، با حضور در تیپ هجومی ۲۵۸ شهید مصطفی پژوهنده چهل دختر از بخش‌های مختلف این تیپ هجومی بازدید و توان رزمی و آمادگی دفاعی آنها را مورد ارزیابی قرار داد.

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: امروز تیپ ۲۵۸ شهید مصطفی پژوهنده نزاجا در حوزه توان رزم زمینی و انجام ماموریت‌های محوله در سطح بالایی قرار دارد.

قدرت نمایی ناوشکن جماران و دیلمان در آب های شمال و جنوب به روایت دریادار ایرانی

تاکتیک بسیار خطرناک اسرائیل در جنگ غزه به روایت فرمانده کل سپاه /وضع بسیار وخیم‌تر از چیزی است که حتی ما آرزو می‌کنیم

وی با اشاره به حضور موثر تیپ ۲۵۸ چهل دختر در رزمایش اقتدار ۱۴۰۲ افزود: این تیپ در کمترین زمان ممکن و با تجهیزات کافی به منطقه رزمایش اعزام شد و دراین رزمایش نمایش قدرت و توانمندی خود را در سطح بالایی به نمایش گذاشت.

امیر سرتیپ حیدری خاطرنشان کرد: یکی از مولفه‌های دیگر قدرت و توانمندی این تیپ حضور در مرزهای شمال شرق کشور بود که این ماموریت را نیز با موفقیت به پایان رسانده‌اند و امروز این تیپ پویاتر و بانشاط‌تر از همیشه است.

وی اظهارکرد: امروز نیروی زمینی ارتش در حوزه تجهیزات و تسلیحات رزم زمینی، پهپادی، بالگردی و جنگ‌های الکترونیک خودکفا شده است و برابر هر نوع تهدیدی سلاح‌های مخصوص خود را در دست دارد .

امیر سرتیپ کیومرث حیدری در این بازدید از خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران تیپ ۲۵۸ چهل‌دختر تجلیل کرد.

سامانه‌های راداری و موشکی ایران در مدار عملیاتی قرارگرفته‌اند

همچنین، امیرسرتیپ قادر رحیم زاده فرمانده قرارگاه مشترک پدافندهوایی خاتم الانبیا(ص) کشور با حضور در منطقه پدافند هوایی شمال غرب از بخش‌های مختلف سایت راداری این منطقه پدافندی بازدید و توان رزمی و آمادگی دفاعی آنها را مورد ارزیابی قرار داد.

امیر سرتیپ رحیم‌زاده با بیان اینکه پدافندهوایی گام‌های موثری در جهت خنثی سازی تهدیدات دشمن برداشته است، گفت: ما در راستای تامین امنیت آسمان کشور و آسمان منطقه این آمادگی را داریم که با همه همسایگان خودمون همکاری کنیم تا خودمان بتوانیم امنیت آسمان منطقه را در اختیار داشته باشیم.

وی اظهارکرد: سامانه‌های راداری و موشکی ما منطبق با تکنولوژی‌های روز دنیا طراحی و در مدار عملیاتی قرارگرفته‌اند که تحت شبکه یکپارچه پدافندهوایی کشور در حال انجام ماموریت و دفاع از آسمان کشور هستند.

فرمانده قرارگاه مشترک پدافندهوایی خاتم الانبیا(ص) با اشاره به اینکه قدرت دفاعی جمهوری اسلامی ایران در سطح منطقه و عرصه بین‌الملل برهمه مشهود و عیان شده است، افزود: در سایه هماهنگی و هم افزایی نیروهای ارتش و سپاه به مرحله‌ای از پیشرفت و اقتدار رسیده‌ایم که لرزه بر اندام استکبار جهانی افتاده است.

وی خاطرنشان کرد: رژیم غاصب صهیونیستی با کشتار مردم بی گناه فلسطین به خصوص زنان و کودکان نمی‌تواند از عظمت عملیات طوفان الاقصی کم کند و این اقدام به حول قوه الهی در آینده‌ای نه چندان دور طومار این رژیم غاصب را درهم خواهد پیچید.

۲۱۹۲۱۸

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1843274

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =