هیچ فاصله ای بین استانداری و شوراها وجود ندارد

سید محمد رضا هاشمی، استاندار سمنان در نشست با اعضای شورای اسلامی استان و روسای شهرستانها و بخش های تابعه که در عصر روز یکشنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۲ در محل سالن جلسات غدیر استانداری سمنان برگزار شد

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ، وی گفت:خوشبختانه با همدلی و وفاق ایجاد شده فاصله ای بین مجموعه استانداری و شوراهای اسلامی وجود ندارد که این هماهنگی و وحدت،‌ باعث رسیدن به نتایج مطلوب در حوزه های اقتصادی، امنیت و... شده است.

وی افزود: مجموعه شوراهای اسلامی استان بدون هیچ چشم داشتی در خط مقدم خدمت به مردم می باشند که این اقدامات با سیاست های دولت و همکاری فرمانداران ، باعث رسیدن به اهداف مورد نظر شده است.

استاندار سمنان در ادامه ضمن تشکر از صبر و متانت مردم سیل زده کالپوش افزود: تلاش شده است با همکاری همه دستگاه ها و شوراهای اسلامی آن منطقه بخشی از خسارات وارده را جبران کنیم.

هاشمی تصریح کرد:امروز بهترین‌ راه مقابله با حاشیه نشینی شهرها توجه به روستاها و روستاییان می باشد که در همین ارتباط ، لازم است اعتبارات لازم جهت رونق روستاها در همه حوزه ها تخصیص داده شود.

هاشمی اضافه کرد:در طول دو سال خدمت دولت سیزدهم بیش از ۲ هزار میلیارد تومان از محل ارزش افزوده در اختیار شهرداری ها قرار گرفته است که این مهم از اقدامات قابل توجه و ارزشمند دولت مردمی حضرت آیت الله رئیسی می باشد.

استاندار سمنان در پایان ضمن بیان دستاوردهای استان در حوزه های مختلف مانند رشد اقتصادی، احیای واحد های راکد، ایجاد اشتغال، جذب اعتبارات مازاد و....افزود:در حال حاضر کمبود جمعیت یکی از بزرگترین مشکلات استان می باشد که لازم است اعضای شوراهای استان با تبیین لازم در جهت گره گشایی از این مانع قدم بردارند.

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1844289

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 3 =