تفاهم‌نامه همکاری قرارگاه امام حسن(ع) و سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان منعقد شد

تفاهم‌نامه همکاری قرارگاه امام حسن مجتبی (ع) و سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان در راستای اجرای طرح‌های جهادی به منظور بهینه‌سازی مصرف آب کشاورزی در این استان منعقد شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان سمنان، محمدرضا قاسمی، در این خصوص اظهار داشت: قرارداد طرح بهینه‌سازی مصرف آب کشاورزی استان سمنان شامل بازسازی و نوسازی قنوات، احداث و تکمیل طرح‌های کوچک تأمین آب در بخش کشاورزی، انتقال آب این بخش از طریق لوله و همچنین احداث و بهسازی کانال‌های آبیاری عمومی است که قرار است توسط قرارگاه امام حسن مجتبی (ع) اجرایی شود.

وی افزود: این قرارداد همکاری در راستای تحقق تدابیر ارزشمند مقام معظم رهبری و گسترش عدالت اجتماعی، محرومیت‌زدایی دستیابی به امنیت غذایی، افزایش بهره‌وری در بخش کشاورزی، حفظ منابع آب و خاک در این بخش و همچنین توانمندسازی اقتصادی استان سمنان با استفاده از ظرفیت‌های استانی و ملی منعقد شده است.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان ایجاد رشد و توسعه پایدار عمرانی، اقتصادی و اجتماعی این استان در بخش کشاورزی را از دیگر اهداف انعقاد این قرارداد همکاری با قرارگاه امام حسن مجتبی (ع) عنوان کرد.

قاسمی ابزار امیدواری کرد تا با اتمام این پروژه‌ها افزایش بهره‌وری در بخش کشاورزی استان سمنان محقق شود.

46

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1844300

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 13 =