خداحافظی با طراحی آشنای سامسونگ/ گوشی‌های متفاوت در راهند

زومیت نوشت: طراحی گوشی‌های سامسونگ گلکسی S۲۵ ممکن است کاملاً متفاوت از S۲۴ و مدل‌های قبلی باشد.

گلکسی S۲۴، نسل بعدی گوشی‌های پرچم‌دار سامسونگ، به‌جای طراحی جدید، طراحی موجود را بهینه‌تر می‌کند. حداقل این موضوعی است که تمام افشاگرهای معتبر تاکنون ادعا کرده‌اند. بااین‌حال، شایعه‌ای جدید ادعا می‌کند که سامسونگ در حال ایجاد تغییرات درخورتوجهی در طراحی سال بعد است.

گلکسی S۲۴ ممکن است آخرین گوشی از سری پرچم‌دارانی باشد که طراحی آشنا دارند. براساس ادعای افشاگری در ایکس (توئیتر سابق)، سری گلکسی S۲۵ که سامسونگ احتمالاً در سال ۲۰۲۵ معرفی خواهد کرد، ممکن است تغییرات چشمگیری در طراحی ایجاد کند.

هوبرت اچ لی، مسئول طراحی جدید این گوشی، از دسامبر ۲۰۲۲ (آذر و دی ۱۴۰۱) رئیس تیم Mobile eXperience (MX) سامسونگ بوده. این کسب‌وکار مسئول واحد موبایل سامسونگ است.

براساس این شایعه‌ی جدید، هوبرت اچ لی، طراح سابق مرسدس بنز، وظیفه دارد گوشی سامسونگ گلکسی را از نو تعریف کند. این بازطراحی از سری گلکسی S۲۵ شروع خواهد شد.

جزئیات دیگری مشخص نیست؛ اما اگر این شایعه درست باشد، به‌نظر می‌رسد که سری گلکسی S۲۵ تغییر طراحی جدیدی را رهبری می‌کند که به سایر مدل‌های بعدی مجموعه گلکسی خواهد رسید؛ مشابه تأثیری که گلکسی S۲۲ و گلکسی S۲۳ بر گلکسی‌های ارزان‌تر گذاشتند.

سامسونگ از مدت‌ها قبل در حال کار روی راهکار OLED ۲.۰ برای بهبود نمایشگر گوشی‌هایش بوده است. سال گذشته، این شرکت اعلام کرد که قصد دارد در سال ۲۰۲۵ استاندارد جدیدی برای امنیت مبتنی‌بر اثرانگشت با استفاده از فناوری اسکن اثرانگشت چندگانه در کل سطح پنل OLED ۲.۰ ایجاد کند.

همچنین، عرضه‌ی OLED ۲.۰ می‌تواند به‌معنی انتقال UPC (دوربین زیر پنل) از دستگاه‌های تاشدنی به گوشی‌های سنتی سامسونگ باشد.

نمایشگر OLED ۲.۰ مسئله‌ای بزرگ برای Samsung Display و بخش موبایل است. اولین OLED ۲.۰ با فرض اینکه در محصولات ۲۰۲۵ باشد، می‌تواند به‌اندازه‌ای مهم باشد که سامسونگ این تغییر را به‌عنوان طراحی مجدد پرچمدار گلکسی اس بداند.

۵۸۵۸

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1845519

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 0 =