شرط قالیباف برای ائتلاف با جبهه پایداری /دست پایداری ها رو شده است

نامه نیوز نوشت: محمد مهاجری، فعال سیاسی اصولگرا گفت: جریان پایداری کاملا کاسب کار سیاسی و اقتصادی است. هر وقت احساس کند منافع مادی و سیاسی‌اش بدون ائتلاف با سایر بازیگران می‌تواند به نتیجه برسد سعی می‌کند تا آخر تنهایی پیش برود.

محمد مهاجری فعال سیاسی اصولگرا درباره احتمال ائتلاف انتخاباتی پایداری و قالیباف گفت: آقای قالیباف در حال انجام فعالیت گسترده انتخاباتی است. نمایندگان ادوار را دعوت می کند، مجموعه مبنا را راه انداخت و آن را جلو می برد و یکسری فعالیت های دیگر را نیز در حوزه های دیگر انجام می دهد.

حرف های ناشیانه وزیر اقتصاد درباره فساد ۴ میلیاردی چای دبش به روایت مهاجری /دولت رئیسی از نقطه پنالتی گل خورد/ برکناری در رده های پایین ضعیف کشی است

آقای نبویان! سری به اینستاگرام عراقچی می زدید و عکس او در نطنز را می دید که اینجور رسوا دروغ ننویسید /بخدا زشت است با لباس پیغمبر دروغ می گویید!

بخش هایی از گفت وگوی مهاجری را در ادامه می خوانید:

*آقای قالیباف همه آن کارها را انجام می دهد تا بدون نیاز به سایر گروه ها و جریانات اکثریت مجلس آینده را از آن خود کند. اگر او از کسب دو سوم کرسی های مجلس آینده مطمئن باشد دیگر وارد ائتلاف با هیچ گروهی نمی شود اما اگر از تحقق این هدف، دلواپسی داشته باشد حتی با جبهه پایداری ائتلاف خواهد کرد.

*جریان پایداری کاملا کاسب کار سیاسی و اقتصادی است. هر وقت احساس کند منافع مادی و سیاسی اش بدون ائتلاف با سایر بازیگران می تواند به نتیجه برسد سعی می کند تا آخر تنهایی پیش برود اما اگر چنین برآوردی نداشته باشد پای میز ائتلاف می نشیند اتفاقی که در انتخابات مجلس سال ۹۸ افتاد و منجر به ائتلاف شب آخری با آقای قالیباف شد.

*پایداری امروز تا چند روز مانده به انتخابات مجلس از هیچ تلاشی برای بر هم زدن بازی های انتخاباتی سایر جریانات فروگذار نخواهد کرد و همچون گذشته با دیگر بازیگران حالت طلبکارانه برخورد خواهد کرد اما به نظر می رسد در این دوره سایر گروه های اصولگرا دست جبهه پایداری را خواندند و دیگر منتظر نمی مانند که پایداری ها دقیقه ۹۰ بخواهند بیایند و سهم خواهی شان را به آنها تحمیل کنند.

۲۱۱۲۷

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1845992

برچسب‌ها