۱ نفر
۱۹ آذر ۱۴۰۲ - ۱۵:۴۲
عکس‌| یحیی دوباره امپراتور شد!

ورزش سه نوشت: در حالی که هواداران پرسپولیس بعد از بازی با الدحیل خواستار کناره‌گیری یحیی گل محمدی از سکان هدایت تیمش بودند و علیه او شعار دادند اما قبل از بازی با هوادار با لقب «امپراتور» از او دلجویی و حمایت کردند.

در شرایطی که یحیی گل‌محمدی بعد از بازی با الدحیل شرایط سختی را تحمل کرد در بازی با هودار بشدت از سوی تماشاگران حاضر در ورزشگاه تشویق شد.

یحیی چه قبل از بازی چه در جریان بازی و چه بعد از سوت پایان نیمه نخست با لقب «امپراتور» از سوی سکوها بشدت تشویق شد.

جالب اینکه یحیی از همان تونلی که چهار روز قبل از این بازی مقابلش ایستاده بود و در باران بطری از هواداران دلیل ناسزاها را می‌پرسید در حال خروج بود که از همان سکوها بشدت تشویق شد تا دنیا برای او و تیمش در عرض چهار روز تغییر کند.

1964848

این اتفاق هم بعد از پایان نیمه اول رخ داد هم در پایان بازی با این تفاوت که در پایان بازی حجم شعارهای حمایتی از سکوهای روبروی جایگاه آنقدر سنگین بود که باعث ناهماهنگی شد و هر گروه یک شعار سر می داد تا دقیقا مشخص نشود هواداران چه می گویند اما گل محمدی دوباره مورد حمایت قرار گرفت.

یحیی در زمان ورود به زمین قبل از شروع مسابقه هم به ابراز احساسات هواداران بانو واکنش نشان داد و آنها نیز بارها با لقب امپراتور تشویقش کردند.

همچنین پرچم بزرگی که تصویر یحیی و کلمه امپراتور روی آن درج شده در شروع بازی و کمی متمایل به میانه تر از روز دیدار با الدحیل از طبقه دوم آویزان شد تا همه چیز بین هواداران و سرمربی پرسپولیس به حالت عادی برگردد.

258 258

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1846900

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =