قیمت خانه در منطقه ۷ تهران / با ۳ میلیارد تومان خانه چند متری می‌توان خرید؟

اقتصاد آنلاین نوشت:آپارتمانی ۱۲۵ در سهروردی درحالی که نوساز است و دو اتاق خواب داشته باشد، معادل ۱۴ میلیاردو ۵۰۰ میلیون تومان ارزش دارد.

واحد آپارتمانی ۱۷ ساله در سهروردی با متراژ ۹۸ متر و که دو اتاق خواب در روز های گذشته معادل ۱۰ میلیاردو ۹۹۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.

همچنین واحدی دیگر در هفت تیر با متراژ ۹۰ متر و سنی معادل ۲۸ سال درحالی که این واحد ۱ خوابه است معادل ۵ میلیاردو ۳۰۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.

برای خرید واحد آپارتمانی ۱۸ ساله در گرگان با متراژ ۶۱ متر و دو اتاق خوابه است به بودجه‌ای معادل ۳ میلیاردو ۳۵۸ میلیون تومان احتیاج دارید.

قیمت خانه در منطقه ۷ تهران / با ۳ میلیارد تومان خانه چند متری می‌توان خرید؟

اگر قصد سرمایه‌گذاری در گرگان را دارید،با سرمایه ۳ میلیاردو ۱۰۰ میلیون تومان میتوانید واحدی ۱۴ ساله با متراژ ۵۴ متر را خریداری کنید.

واحد آپارتمانی ۱۵ ساله در مدنی با متراژ ۵۴ متر و یک تاق خواب در روز های گذشته معادل ۳ میلیاردو ۲۸۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.

برای خرید واحد آپارتمانی ۲۸ ساله در مفتح با متراژ ۹۰ متر و دو اتاق خوابه است به بودجه‌ای معادل ۶ میلیاردو ۹۸۰ میلیون تومان احتیاج دارید.

برای خرید واحد آپارتمانی ۱۶ ساله در مفتح با متراژ ۱۱۵ متر و دو اتاق خوابه است به بودجه‌ای معادل ۹ میلیاردو ۵۰۰ میلیون تومان احتیاج دارید.

۲۲۰

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1847704

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 7 =