با ۵۰۰ میلیون کجای تهران خانه رهن کنیم/ جدول

اکوایران نوشت: اما اگر بودجه‌ای معادل ۵۰۰ میلیون تومان برای رهن یک واحد آپارتمان در پایتخت در نظر داشته باشید، چه واحدی را می‌توانید به صورت کامل رهن کنید؟

بازار رهن و اجاره نیز مانند بازار خریدوفروش مسکن، هم‌اکنون در رکود به سر می‌برد. بررسی‌های اکوایران نشان داد، در فصل اجاره‌ها، بازار اجاره وضعیت چندان گرمی نداشت و حالا نیز که فصل سرد جابه‌جایی‌ها است چنگی به دل واسطه‌گران ملکی نمی‌زند.

به گفته آن‌ها مستاجران ترجیح داده‌اند با توجه به ریسک یافتن ملکی متناسب با بودجه و معیارهای خود، در واحد فعلی مستاجر بمانند.

اما اگر بودجه‌ای معادل ۵۰۰ میلیون تومان برای رهن یک واحد آپارتمان در پایتخت در نظر داشته باشید، چه واحدی را می‌توانید به صورت کامل رهن کنید؟

با این بودجه می‌توان واحدی تا ۱۲۰مساحت مترمربع به صورت رهن کامل در تهران، اجاره کرد که البته سن بنا نسبت به متراژ آن، متغیر است.

با ۵۰۰ میلیون کجای تهران خانه رهن کنیم/ جدول

در محله مسعودیه، واحدی با ۷۳ مترمربع مساحت و نوساز، بدون پارکینگ و انباری و در محله نارمک، واحدی ۵۵ متری و ۱ سال ساخت، به همراه آسانسور و انباری با ۵۰۰ میلیون تومان رهن کامل آگهی شده است.

با این بودجه در محله پرستار نیز، آپارتمانی ۵۷ متری و ۱۶ سال ساخت، با امکاناتی همچون پارکینگ و انباری و در محله گمرک، واحدی ۷۵ متری و ۵ سال ساخت به همراه آسانسور، پارکینگ و انباری و ۲ خواب را می‌توان رهن کرد.

۲۲۰۲۲۳

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1849577

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =