کنایه‌های تند و تیز زیدآبادی به ذوالنوری: پوتین معلمی به ایران بفرستد سزاوارتر از این است که شما معلمی را به کرملین اعزام کنید!

احمد زیدآبادی به اظهارات اخیر نائب رئیس دوم مجلس واکنش نشان داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، احمد زیدآبادی، روزنامه‌نگار، در واکنش به اظهارات مجتبی ذوالنوری، نایب رئیس مجلس یازدهم نوشت:

محمد صدر: روسیه و چین بخاطر منافع خودشان به تمامیت ارضی ایران ضربه می زنند / سفیر روسیه باید اخراج شود اگر...

«مجتبی ذوالنوری در واکنش به بخشی از بیانیه ششمین نشست مجمع همکاری عرب و روسیه گفت: ایران آمادگی دارد تعدادی معلم تاریخ و جغرافیا برای آموزش روس‌ها به روسیه اعزام کند که سطح اطلاعات آن‌ها نسبت به تاریخ ایران و منطقه تقویت شده تا برای جلسات بعدی، حکام عرب هر انشای غلطی را به خورد آنان ندهند.

اگر آقای ذوالنوری به چنین معلمانی دسترسی دارد، قبل از اعزام آنها به مسکو، به نظرم بسیار مناسب باشد که خودش هم مدتی پیش آنان تلمذ کند و از تاریخ چیزی بیاموزد! با این شیوه از سیاست‌ورزی وی و همفکرانش در جبهۀ پایداری که منابع انسانی و مادی کشور را به این روز رسانده است، اینکه حتی شخصی مانند پوتین معلمی را برای آموزش آنان به ایران اعزام کند، سزاوارتر از این است که اینان معلمی را به کاخ کرملین برای آموزش آنان اعزام کنند. چون هر چه نباشد، پوتین به منافع ملی روسیه تا اندازه‌ای واقف است، اما اینان اصولاً به چیزی به اسم منافع ملی ایران نه آشنایند و نه به آن دلبستگی نشان می‌دهند!»

۲۱۹۲۱۵

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1851964

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =