آملی لاریجانی: تضعیف نظام حرام است، باید در انتخابات شرکت کنیم

ایسنا نوشت: رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به اینکه بنا بر گفته مراجع بزرگ ما هرگونه اضرار و تضعیف این نظام حرام است، بیان کرد: همه ما باید در پای صندوق‌های رای شرکت کنیم.

صادق آملی لاریجانی، رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام جمعه ۸ دی ماه در دیدار با مردم چالوس و در جمع نمازگزاران این شهرستان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره سردار سلیمانی و سردار سید رضی موسوی، اظهار کرد: آنچه که باعث سعادت در آن دنیا می‌شود تقوای الهی است و خداوند در آیات مختلف نیز به آن اشاره دارند.

جلسه رهبر انقلاب با نمایندگان میرحسین موسوی و کروبی بعد از اتفاقات سال ۸۸ به روایت آملی لاریجانی

دستور انتخاباتی علم‌الهدی به مردم: با وجود همه مشکلات باید در انتخابات مشارکت کنید

وی از ۹ دی به عنوان روز بصیرت مردم ایران یاد کرد و گفت: هر جامعه‌ای درگیر فتنه‌های مختلف می‌شود اما آنچه مهم است اینکه مردم آن جامعه فتنه را بشناسند و به موقع تصمیم بگیرند.

وی با بیان اینکه همه می‌دانیم که وضعیت معیشتی مردم دشوار است، افزود: بر مسئولین واجب است برای برطرف کردن مشکلات از خود مایه بگذارند و جهاد گونه عمل کنند.

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام تصریح کرد: این مردم که همواره با بصیرت پای انقلاب ایستاده‌اند شایسته بهترین خدمت هستند.

آیت الله صادق آملی لاریجانی با تاکید بر اینکه جمهوری اسلامی آرمان‌های بسیار بلندی داشته است و نباید این آرمان‌ها را ارزان بفروشیم، خاطرنشان کرد: نظام جمهوری اسلامی نظام آرمانی است که باید هر نوع خدمتی از سوی ما مسئولان به مردم داده شود و کوتاهی عده‌ای نباید ما را از ادامه راه ناامید کند.

وی تاکید کرد: مردم ما همانطور که در ۹ دی ماه با بصیرت مقابل استکبار ایستادند امروز هم مقابل استکبار می‌ایستند.

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با تاکید بر اینکه انتخابات مهمی در پیش است، خاطر نشان کرد: دشمن دائماً در حال ترویج یاس و ناامیدی در بین مردم است اما مردم ما با بصیرت هستند و نباید بگذاریم دشمن به کمترین خواسته خود برسد.

آیت الله آملی لاریجانی با بیان اینکه همه ما باید نسبت به تبیین این موضوع تلاش کنیم، افزود: غیر از واجبات معنوی واجبات دیگری از جمله واجبات اجتماعی و سیاسی هم هست و این تبیین به اقتدار جمهوری اسلامی کمک می‌کند.

وی با اشاره به اینکه بنا بر گفته مراجع بزرگ ما هرگونه اضرار و تضعیف این نظام حرام است، بیان کرد: همه ما باید در پای صندوق‌های رای شرکت کنیم.

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در ادامه با بیان اینکه توانایی جمهوری اسلامی در ۹ دید به نمایش گذاشته شد، یادآور شد: کشورهای غربی ونظام سلطه امروز تا می‌توانند بر جمهوری اسلامی فشار وارد می‌کنند اما مسلما با حضور گسترده مردم در پای صندوق‌های رای از این فشارها ناامید و پشیمان خواهند شد.

۲۱۹۲۱۱

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1854323

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 0 =