تشنج در جلسه رئیسی با ۵۰ فعال سیاسی بعد از حرف های محصولی درباره انتخابات ۸۸ /رئیسی زیر آب عدم احراز صلاحیت را زد

فعال سیاسی اصلاح طلب در خصوص جلسه رئیسی با نمایندگان جریان سیاسی کشور نوشت: گرچه این جلسات در واقعیت اجتماعی اثر جدی نخواهد داشت اما برای زدن حرفها به صورت مستقیم خوب بود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، سید محمدعلی ابطحی در صفحه اینستاگرام خود از دیدار رییس‌ دولت سیزدهم با ۵۰ نماینده شاخص جریان‌های سیاسی کشور خبر داد و نوشت:

جلسه دو ساعته‌ای آقای رئیسی با روسای احزاب و فعالان سیاسی داشت. حدود ۵۰ نفر بودند. جلسه‌ای به این تنوع تا حالا ندیده بودم.

خیلی‌ها حرف زدند. یک بار هم با صحبت‌های آقای محصولی که اصرار داشت بهترین انتخابات ۸۸ بوده و فتنه و از این صحبت‌ها به تشنج کشید. ربیعی جواب تندی به او داد.

سلیمی نمین: اصلاح طلبان قطعا لیست می دهند /اصولگرایان نباید رأی خود را تقسیم کنند /نماینده با رأی پایین تاثیرگذاری ندارد

مأموریت انتخاباتی خاتمی به جبهه اصلاحات به روایت رسولی /عارف به دنبال لیست دوم نیست /صندوق رأی برای اصلاح طلبان، اصالت ذاتی دارد

در همین تشنج، نوبت من شد که حرف بزنم. گفتم باید قبول کنیم مردم قهرند. تمام ما هم با هم تلاش کنیم اثری در مشارکت نخواهد داشت. شاید اگر اختیاراتی مثل سیاست خارجی که اثرش در اقتصاد مهمتر از همه هست و یا سیاست فضای مجازی و فیلترینگ را اعلام کنید مجلس تصمیم می‌گیرد. جامعه احساس کند مجلس می‌تواند موثر باشد.

مجید انصاری، محمد و محسن هاشمی، کواکبیان، مرعشی، نوبخت، جواد امام، علی مطهری، وکیلی، ربیعی، پزشکیان و من از این سو و محصولی، روح‌الامینی، نظام موسوی، الله‌کرم و کلی از سیاسیون دیگر حرف زدند.

آقای رئیسی به من به شوخی گفت: استثنائا این دفعه خوب حرف زدی. منم لازمه بگم استثنائا این دفعه خیلی خوب حرف زد. به خصوص وقتی گفت: نظر ما این است که همه تایید شوند مگر آنان که با دلیل جدی و قانونی نمی‌توانند شرکت کنند. در حقیقت زیر آب عدم احراز صلاحیت را زد.

گرچه این جلسات در واقعیت اجتماعی اثر جدی نخواهد داشت اما برای زدن حرفها به صورت مستقیم خوب بود.

تشنج در جلسه رئیسی با ۵۰ فعال سیاسی بعد از حرف های محصولی درباره انتخابات ۸۸ /رئیسی زیر آب عدم احراز صلاحیت را زد.

۲۷۲۱۸

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1855711

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 7 =