فارس نوشت:

حجت‌الاسلام و المسلمین مرتضی آقاتهرانی استاد اخلاق دولت و نماینده تهران گفت: در حال حاضر روزهای یکشنبه با وجود آنکه مجلس جلسه علنی دارد و بعد از آن در جلسات کمیسیون شرکت می‌کنم، بعد از جلسه کمیسیون برای تدریس اخلاق به هیئت دولت می‌روم.
وی خاطرنشان کرد که در حال حاضر همان مباحث مربوط به مکارم‌الاخلاق که از گذشته آغاز شده، به طور منظم برای دولتمردان تدریس می‌شود.
استاد اخلاق دولت درباره تأثیرگذاری درس اخلاق برای اعضای دولت گفت: دولت برگرفته از مجموعه افراد است و یکی دو نفر نیستند و هرکدام هم نظرات خود را دارند و نمی‌دانم چقدر به مباحث توجه و عنایت دارند.
حجت‌الاسلام ‌آقا‌تهرانی افزود: بنده حقیقت مطلب را در تدریس اخلاق بیان می‌کنم و اینکه هر یک از اعضای دولت چگونه به آن توجه می‌کنند، با خود آنها است اما دوستان دولت مانند سابق در جلسه شرکت می‌کنند و به مباحث گوش می‌دهند و اشکال می‌کنند و پاسخ می‌گیرند.
وی با بیان اینکه اخیرا غیبت رئیس جمهور در جلسات درس اخلاق بیشتر شده، خاطرنشان کرد: یکبار به رئیس جمهور در این خصوص تذکر دادم و اگر اکنون نیز لازم باشد، تذکر می‌دهم ولی دوستان دولت از مباحث اخلاقی استقبال می‌کنند و اگر غیر از این باشد، لزومی ندارد که مباحث را ادامه دهند.
عضو فراکسیون انقلاب اسلامی مجلس در پاسخ به این سؤال که آیا تدریس اخلاق برای مجلسی‌ها ضروری نیست، اظهار داشت: حتما مجلس نیازمند درس اخلاق نیست وگرنه دوستان در این خصوص تصمیم می‌گرفتند و اتفاقا برای همین هم مجلس بداخلاق است.
29219
کد خبر 185780

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =