سایت تابناک نوشت:

عباس جعفری دولت آبادی دادستان دادسرای عمومی و انقلاب تهران ضمن تشریح حوادث روز دوشنبه در موسسه مطبوعاتی ایران ، نسبت به بر هم خوردن فضای آرام کشور هشدار داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دادسرای عمومی و انقلاب تهران ، دادستان تهران دوشنبه شب گفت : در پی مصاحبه روز شنبه علی اکبر جوانفکر با یکی از روزنامه های کشور و طرح مسایل خلاف واقع و تنش آفرین ، اطلاع حاصل شد که مشارالیه قصد دارد روز دوشنبه هم با برگزاری نشستی مطبوعاتی این اظهارات را تکرار کند.

وی با بیان اینکه دادستانی تهران روز یکشنبه شب – یک روز قبل - از مجاری مسئول و رسمی کشور به نامبرده در خصوص بیان اظهارات اختلاف برانگیز با هدف تشویش اذهان عمومی هشدار داد ه است اما ظاهرا این هشدار جدی گرفته نشد ، اظهار داشت : در اجرای قانون دوتن از نمایندگان دادستان به محل مصاحبه مطبوعاتی وی اعزام شدند و پس از استماع اظهارات آقای جوانفکر و انعکاس به دادستانی تهران مقرر شد نامبرده به دادسرا معرفی گردد.

به گفته جعفری دولت آبادی حسب گزارش واصله متاسفانه علی رغم ادعای قانون گرایی ، وی در قبال دستور قضایی و اقدام مامورین مقاومت کرده و با تماس های تلفنی و حضور در جمع کارکنان موسسه موجب تحریک کارکنان وایجاد اخلال و بی نظمی در روند کاری روزنامه شد که پس از این حوادث حسب دستور دادستان ، مامورین محل را تر ک کردند.

آقای جعفری هم چنین در پاسخ به اظهارات جوانفکر در مصاحبه با یکی از خبرگزاری های کشور مبنی بر استفاده مامورین دادستانی از گاز اشک آور و دستگاه های شوک الکتریکی ، گفت که اساسا مامورین این دادستانی در ماموریت های محوله مجاز به حمل وسایل مذکور نیستند.
212302

کد خبر 186050

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 8 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • بی نام IR ۲۱:۵۵ - ۱۳۹۰/۰۹/۰۳
    0 0
    چرا نظرات رو نمایش نمی دین ! آفرین به اینهمه آزاد اندیشی وآزادی بیان !قربان حضرت علی(ع)برم که تو دادگاهش خودشم با دیگران برابر می دونست!