آیت الله مهدوی کنی به نمایندگی از اعضای مجلس خبرگان رهبری در بیانیه‌ای هفته بسیج را گرامی داشت.

به گزارش خبرآنلاین رئیس مجلس خبرگان رهبری پیام خود آورده است: امروز مسلمانان آزاده با تاسی به فرهنگ بسیج در میادین نبرد با استبداد و استعمار، مسیر تاریخ اسلام و جهان را به سوی ظهور حضرت بقیة‌الله‌الاعظم ارواحنافداه هدایت کردند.
متن پیام آیت‌الله محمدرضا مهدوی‌کنی به شرح ذیل است:
  • بسیج مستضعفان به فرمان نورانی امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی تاسیس یافت تا میقاتی برای پا برهنگان و تربیت یافتگان اسلام ناب محمدی (ص) باشد.
  • بسیج با پیروزی انقلاب یک نهال نو پا بود اما امروز شجره طبیه و درخت تناور و پرثمری شده که شکوفه‌های بهاری آن را در بیداری اسلامی جهان اسلام به درستی می‌توان به تماشا نشست.
  • بسیج مدرسه پاکان بی‌ نام و نشانی است که تنها خدا را اراده کردند و در حمایت و نصرت ولی خدا از بذل جان و مال و آبرو دریغ ندارند.
  • بسیج نماد ایثار و اخلاص و فداکاری و عشق به اسلام است و یکی از برکات الهی نظام همانا تشکیل بسیج مستضعفان است؛ امام خمینی (ره) در آغاز شکل‌گیری بسیج فرمودند "امیدواریم بسیج روزی الگوی تمام مستضعفین جهان و ملت‌های جهان شود."
  • امروز این آرزوی امام (ره) تحقق یافته و مسلمانان آزاده و پاکباخته با تاسی به فرهنگ بسیج در میادین نبرد با استبداد داخلی و استعمار خارجی در جوامع خود کاری کارستان کرده و مسیر تاریخ اسلام و جهان را به سمت ظهور حضرت بقیة‌الله‌الاعظم ارواحنافداه هدایت کردند.
  • امروز بحمدالله روحیه بسیجی در همه عرصه‌های سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، علمی و فناوری نمود دارد و این نشان می‌دهد راهی که امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی برای سعادت ملت بزرگ ایران ارائه کردند، به درستی طی می‌شود.
  • امروز بسیج مستضعفان به عنوان بازوی ستبر انقلاب در کنار سپاه پاسداران و ارتش جمهوری اسلامی و سایر نیروهای مسلح از پایه‌های محکم امنیت و آرامش نظام و انقلاب است؛ امنیتی که پشتوانه اصلی‌ آن مردم و در پیشاپیش آن بسیجیان جان بر کف انقلاب است.
  • آمریکا و غرب با بیداری اسلامی در منطقه و نیز اوج‌گیری جنبش ضد سرمایه‌داری در جوامع خود به پریشان‌گویی افتاده‌اند و هر از چندی خشم و نگرانی خود را از قدرت‌یابی سپاه و بسیج مستضعفان اعلام می‌کنند؛ ما از زبان ملت و از زبان شهید مظلوم انقلاب شهید آیت‌الله بهشتی و دشمنان اسلام به ویژه آمریکا می‌گوییم "از ما عصبانی‌ باش و از این عصبانیت بمیر."
  • اینجانب به نمایندگی از خبرگان ملت، هفته بسیج مستضعفان را به ملت ایران و بسیجیان پاک و بی‌ادعا تبریک می‌گویم و شهادت دانشمند برجسته و پارسا سردار حسن تهرانی‌مقدم و دیگر شهدای غدیر سپاه پاسداران را به محضر فرمانده کل قوا حضرت آیت‌الله خامنه‌ای و دیگر همرزمان این سردار شهید و خانواده‌های گرانقدرشان تسلیت عرض می‌‌کنم.
212219
کد خبر 186157

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =