ایسنا نوشت:

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: تحلیل‌گران آمریکایی می‌گویند در مقابل تفکر بسیجی که بر کشور ایران حاکم است نمی‌توانیم مقابله کنیم.

حجت‌الاسلام روح‌الله حسینیان در جمع بسیجیان شهرستان بوئین زهرا گفت: امام خمینی (ره) در تبیین مواضع و دیدگاه‌های انقلاب و حفاظت از انقلاب کارهای بسیار بزرگی را انجام دادند که مناسبت دارد در چنین روزهایی اندیشه‌های امام (ره) را مورد تحلیل و بررسی مجدد قرار بدهیم.

 اهم اظهارات وی به شرح زیر است:

* یکی از خدمات امام (ره) تأسیس و تشکیل بسیج بود و بعد از جنگ عده‌ای از مسوولان احساس کردند که دیگر چون جنگ خاتمه یافته است نیازی به بسیج و نیروهای بسیجی نیست و از این ‌رو در آن ایام سعی در کمرنگ کردن حضور بسیج در سطح کشور داشتند.

* بسیج پشتوانه انقلاب است، چرا تاکنون آمریکا جرأت حمله به ایران را نداشته است؟ این را خود تحلیل‌گران آمریکایی می‌گویند که ممکن است ما بتوانیم با حمله به ایران قوای کلاسیک آن را شکست دهیم ولی در مقابل تفکر بسیجی که بر کشور حاکم است نمی‌توانیم مقابله کنیم و بنا بر همین تحلیل سیاسی است که تاکنون نتوانسته‌اند به ایران دست درازی کنند؛ پس باید قدر بسیج را به عنوان پشتوانه انقلاب و رهبری بدانیم.

* امام از ظلم‌ستیزان و مسلمین در جهان خواستند که هسته‌های بسیج را در سراسر جهان تشکیل بدهند؛ زیرا امام پیش‌بینی کردند که در جهان تحولاتی پیش خواهد آمد و پیش‌بینی‌های امام حتی برای غرب و آمریکا نیز درست بود و ان‌شاءالله هسته‌های بسیج در تمام دنیا شکل گیرد.

* بسیج درجه، نشان و لباس مخصوص ندارد؛ بسیج دارای یک فکر و عقیده است، قله‌های رفیع علم با بسیج پیروز پیموده می‌شود، بسیج مدافع اسلام و فرهنگ اسلام و تولید کننده علمی است که اسلام به آن نیاز دارد و دانشگاه‌ها امروز با تفکر بسیجی ناممکن‌ها را ممکن کرده‌اند.

* بسیج نشان داده که در هر جا کاری شدنی نیست، می‌شود آن را انجام داد، زمانی جنگ ما به پیروزی رسید که تمای قوای ما از جمله ارتش همه یکپارچه، روحیه و باور بسیجی به خود گرفتند؛ بر مبنای قدرت و ساز و برگ جنگی کار پیش نرفت، بلکه بر مبنای بسیجی شدن تمام قوای نظامی عامل پیروزی شدند و ارتش وقتی بسیجی شد توانست ضربات مهلکی را به عراق وارد کند و توانست پوزه صدام را به خاک بمالد.

* جنگ ما جنگ اعتقادات است و ما باید در جنگ بزرگ اعتقادات بسیج بزرگ جهانی را برپا کنیم، ما بر سر شهر و مملکت با کسی و یا کشوری دعوا نداریم ما تصمیم داریم که پرچم لا اله ‌الا الله را در قله‌های جهان به اهتزاز درآوریم.

* اگر بسیج نبود امروز خبری از اسلام نبود، این بسیج بود که با به وجود آوردن راهپیمایی‌های روز قدس، روز سیزده آبان و در نهایت روز 9 دی پوزه دشمنان داخلی و خارجی را به خاک مالید و نشان داد که در خط رهبری و مدافع نظام اسلامی است.

/212 212

کد خبر 186901

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • بدون نام IR ۱۵:۳۹ - ۱۳۹۰/۰۹/۰۷
    4 0
    گیرم که این طور باشد ربطش به شما؟!