۰ نفر
۱۸ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۱:۱۳
خبر خوش معاون رئیس جمهور برای مادران

معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور گفت: ادارات در جاهایی که می‌توانند باید مهد کودک را در قالب استاندارد ایجاد کنند، در جاهایی هم که این امکان وجود ندارد باید اتاق مادر و کودک داشته باشند.

به گزارش خبرآنلاین، معاون امور زنان و خانواده نهاد ریاست جمهوری درباره تاسیس مهد کودک در ادارات دولتی این مساله را جزو دستورات رئیس‌جمهور و یکی از شاخص‌های ارزیابی جشنواره شهید رجایی توصیف کرد.

ایلنا در تشریح این خبر نوشت: انسیه خزعلی، در پایان جلسه هیات دولت با حضور در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی درباره مساله جمعیت عنوان کرد: مساله جمعیت متولی خاص دارد باید از ستاد ملی جمعیت بپرسید.

وی در مورد حمایت از مادران شاغل در ادارات دولتی و تاسیس مهد کودک در این ادارات، گفت: آقای رئیس‌جمهور دستور دادند جاهایی که می‌توانند باید مهدکودک را در قالب استانداردش تهیه کنند و جاهایی که این امکان را ندارند اتاق مادر و کودک داشته باشند و این پیگیری می‌شود مسئول پیگیری هم ستاد جمعیت است و این را هم باید از این ستاد بپرسید چون در مورد خانم‌های کارمند بود عرض می‌کنم که این مساله جزو شاخص‌های ارزیابی جشنواره شهید رجایی هم هست که به صورت جدی پیگیری می‌شود.

۴۷۲۳۶

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1870197

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 11 =