واگذاری ۴۳۲ اشتراک رایگان گاز درچهارمحال و بختیاری

۴۳۲  اشتراک رایگان درنه ماهه نخست سال جاری در راستای مسئولیت‌های اجتماعی به مددجویان و ایثارگران و اماکن واجد شرایط در استان چهارمحال و بختیاری واگذار شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین چهارمحال وبختیاری، جهانبخش سلیمیان مدیر عامل شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری گفت: در راستای مسئولیت‌های اجتماعی و به منظور کمک به بخش محروم جامعه و سایر اماکن واجد شرایط درنه ماهه سال جاری، تعداد ۴۳۲ اشتراک رایگان به مدد جویان کمیته امداد امام خمین (ره)، سازمان بهزیستی و ایثارگران و اماکن واجد شرایط واگذار شد.

وی افزود: از این تعداد ۲۸۹ مورد به مددجویان کمیته امداد، ۸۴ مورد به مددجویان بهزیستی، ۲۱ مورد به خانواده شهدا، ۲۴ مورد به جانبازان و ۱۴ مورد نیز به سایر واجدین شرایط واگذار شده است.

سلیمیان با اشاره به اینکه متقاضیان واجد شرایط دریافت اشتراک رایگان گاز فقط برای یک بار از پرداخت حق انشعاب معاف هستند، تصریح کرد: متقاضیان مشمول می‌توانند با دریافت معرفی‌نامه از دستگاه متولی و ارائه آن در زمان اشتراک‌پذیری از این امتیاز قانونی برخوردار شوند.

وی تاکید کرد: بر اساس بند (د) ماده ۳۹ قانون بودجه سال ۹۲، افراد تحت پوشش سازمان‌ها و نهادهای حمایتی مانند کمیته امداد امام خمینی (ره)، سازمان بهزیستی و خانواده ایثارگران (جانبازان بالای ۲۵ درصد و خانواده شهدا) با ظرفیت مصرفی ۶ مترمکعبی می‌توانند از اشتراک رایگان شرکت گاز بهره‌مند شوند.

مدیر عامل شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری در پایان، خاطرنشان کرد: طی سال گذشته نیز، تعداد ۶۵۰ اشتراک رایگان به مددجویان واگذار شده و این اقدام به منظور محرومیت زدایی و حمایت از خانواده های کم بضاعت همچنان در دستور کار گاز استان است.

46

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1871935

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 8 =