حقیقت پور: لاریجانی نه فهرستی دارد، نه قرار است از فهرستی حمایت، نه با کسی ائتلاف کند

حقیقت پور گفت: حساب سیاسی انسان‌ها با یکدیگر و جریان‌ها با هم فرق می‌کند و آقای لاریجانی در انتخابات نه ورود کرد و نه ثبت نام کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، منصور حقیقت پور نماینده سابق مجلس شورای اسلامی و مشاور علی لاریجانی با اشاره به شایعاتی مبنی بر لیست لاریجانی برای انتخابات مجلس گفت: بنده که اطلاعی از این موضوعی که می‌گویید ندارم و آقای لاریجانی نه لیستی دارند و نه قرار است از لیستی حمایت کنند و نه قرار است با کسی ائتلاف کنند.

وی در گفتگو با فارس افزود: البته آقای مطهری فامیل آقای لاریجانی هستند و به عبارتی هر اقدامی که ایشان انجام دهند به اسم آقای لاریجانی هم می نویسند.

وی در ادامه گفت: ولی این یک تحلیل عوامانه‌ای است که شما هر اقدامی که فامیل یک طرفی انجام داد را به نام یک شخصیت بنویسید.

حقیقت پور گفت: حساب سیاسی انسان‌ها با یکدیگر و جریان‌ها با هم فرق می‌کند و آقای لاریجانی که نه ورود کرد و نه ثبت نام کرد.

وی افزود: آقای مطهری ورود کرد و حقش هم هست که اظهار نظر بکند و لیست هم بدهد و این اراده شخصی خودش هست و حزبی هم ایشان ندارد البته یک چیزی از مدت‌ها قبل به نام صدای ملت منتسب به ایشان بوده است که با این عنوان در دوره‌های قبل در انتخابات شرکت کردند.

وی عنوان کرد: بنده ولی از ترکیب آدم‌ها و چینش این لیست خبر ندارم و اینکه خودم هم در این لیست ایشان قرار گرفته‌ام را از رسانه‌ها شنیدم.

مشاور لاریجانی تصریح کرد: بنده احساس می‌کنم ایشان از روی لطف و احترام اسم بنده را در لیست گذاشته‌اند ولی ما مراوده حزبی و سیاسی با یکدیگر نداریم با هم همکار و دوست بودیم ولی مراوده سیاسی نداریم.

وی خاطرنشان کرد: حالا اگر نام بنده را در لیستش گذاشته آقای مطهری ما مخالفت که نمی‌کنیم و تشکر می‌کنیم آقای آقای قالیباف هم اگر ما را در لیست خود بگذارد ما استقبال می‌کنیم، دوستان شورای وحدت هم اگر ما را در لیست خود بگذارند ما استقبال می‌کنیم و همچنین شورای ائتلاف ما را در لیست خود بگذارند استقبال می کنیم.

حقیقت پور در پایان گفت: فکر نمی‌کنم لیستی بسته باشد اقای مطهری، و فکر نمی کنم لیست اصلاح طلبان در تهران داشته باشند مگر این که آدم هایشان از شهرستان ها تا دیشب حوزه های انتخابیه خود را به تهران تغییر داده باشند تا آن موقع لیستی شکل بگیرد.

۲۷۲۱۸

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1873251

برچسب‌ها