امام جمعه قهر کرد، کاندیدا جنجال آفرید /رونمایی از یک پدیده در انتخابات مجلس ۱۴۰۲ /تبلیغات زودهنگام نامزدها در اینستاگرام فیلتر شده

فضای مجازی این روزها پر شده است از فیلم تبلیغاتی کاندیداهایی که بسیاری از آنها ناشناخته یا کمتر شناخته شده هستند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، تا برگزاری انتخابات مجلس دوازدهم زمان زیادی باقی نمانده است و کاندیداها برای کسب آرای مردم و رسیدن به کرسی های سبز بهارستان، علم تبلیغات را برپا کردند و از هر فرصتی برای تبلیغ خود استفاده می‌کنند. از همین روی کافی است نگاهی به اینستاگرام بیاندازید و هشتگ #انتخابات مجلس را جستجو کنید، با انواع عکس‌ها و فیلم‌های تبلیغاتی کاندیداها مواجه می‌شوید که حتی از پلتفرم‌های فیلتر شده به عنوان بستری برای تبلیغ استفاده می‌کنند.

کاندیداهایی که اکثریت ناشناخته هستند و فیلم‌های تبلیغاتی از چهره‌ها و اسامی آنها رونمایی کرده است.

قهر یک امام جمعه به علت تبلیغات زودهنگام

هر چند که ستاد انتخابات کشور، بازه زمانی ۳ الی ۹ اسفندماه را زمان تبلیغات کاندیداهای مجلس دوازدهم در نظر گرفته است؛ اما عطش نماینده شدن آنقدر زیاد است که برخی از کاندیداها را به سمت تبلیغات زودهنگام برده است.

در این میان، فیلمی در تاریخ ۲۱ بهمن ۱۴۰۲ در فضای مجازی اینستاگرام منتشر شده است که مردم شاهرود به آقای خانی، یکی از کاندیداهای انتخابات در مراسم مدرسه قلعه که بدون هماهنگی و خارج از برنامه می خواهد روی سن برود انتقاد کرده و مانع او می شوند.

همچنین بر اساس آنچه که در کپشن این فیلم نوشته بود، این اقدام موجب ترکِ مراسم توسط امام جمعه می گردد.

کاندیدای سیاهکل جنجال آفرید

اما فیلم دیگری که در فضای مجازی با واکنش‌ روبه‌رو شده است، ویدیویی از زین‌العابدین پور، کاندیدای دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از حوزه لاهیجان و سیاهکل است که به مناسبت سالروز ورود امام خمینی(ره) به کشور در ۱۲ بهمن‌ماه منتشر شده است.

این ویدیو در حالی منتشر شده که در کپشن آن نوشته شده بود: «ایشان کاندیدای دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از حوزه لاهیجان و سیاهکل است که یک تبریک ساده را از روی‌ کاغذ می‌خواند! قضاوت با شما مردم عزیز!»

یک پدیده انتخاباتی

یکی دیگر از کاندیداهایی که به شدت در حوزه تبلیغات فعال بوده و فیلم‌ها و تیزرهای تبلیغاتی آن در اینستاگرام دست به دست می‌شود، مربوط به هادی هاشمی نیا، کاندیدای انتخابات در حوزه انتخابیه خرم آباد است که حتی برخی او را یکی از پدیده های انتخابات امسال معرفی می‌کنند.

او که کاندیدای انتخابات مجلس یازدهم بود و نتوانست به ساختمان هرمی شکل بهارستان پا بگذارد، این بار به سراغ تبلیغات زودهنگام رفته و در تیزر تبلیغاتی خود درباره نان مردم و ازدواج جوان صحبت کرده و هشدار می‌دهد که مدیون جوانان نباشیم.

۲۷۲۱۵

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1873285

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 6 =