علی مطهری: به بازداشت‌های بی‌مورد و تبعیض‌ها انتقاد داریم /باید از دیوارکشی دوری کرد /شعار ما عقل‌گرایی و دوری از تبعیض است

سرلیست فهرست انتخاباتی صدای ملت در انتخابات مجلس گفت: به رغم برخی انتقادهایی که به بازداشت های بی مورد و تبعیض ها داریم، اما همچنان معتقدیم که برای حل مسائل کشور باید در انتخابات پیش رو حاضر شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، علی مطهری، روز پنجشنبه (سوم اسفندماه) در نشست خبری معرفی لیست صدای ملت برای انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، گفت: از آنجا که برخی از گروه ها احساس شد در انتخابات مشارکت نمی کنند، این شرایط را مناسب ندیدیم و حضور خود را اعلام کردیم. چرا که اصلاح امور فقط با حضور مردم در انتخابات میسر خواهد شد و اینکه با عدم مشارکت به براندازی نظام یا ضعف نظام فکر کنیم، سیاست نادرستی است.

بنابر گزارش ایرنا، سر لیست فهرست صدای ملت افزود: به رغم برخی انتقادهایی که به بازداشت های بی مورد و تبعیض ها داریم، اما همچنان معتقدیم که برای حل مسائل کشور باید در انتخابات پیش رو حاضر شد.

وی ادامه داد: گروه های مختلفی در تهیه فهرست نهایی همراهی کردند و شعار ما عقل‌گرایی و دوری از تبعیض است و معتقدیم می توانیم زمینه تغییر خوب را ایجاد کنیم. بر همین اساس افراد حاضر در فهرست صدای ملت از همه احزاب و گروه ها مانند اصلاح طلب، اصولگرا و مستقل حضور دارند و فهرست صدای ملت فقط به اصلاح طلب ها اختصاص ندارد.

مطهری جناح‌‍بندی را دیوارکشی بی‌حاصل در کشور تعبیر کرد و گفت: هرچند اختلاف‌هایی بین گروه‌ها وجود دارد ولی برای پیشرفت کشور باید این دسته بندی ها کنار گذاشت و از دیوارکشی دوری کرد.

27215

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1875979

برچسب‌ها