۵۱۵ هکتار زمین به شهر ملایر الحاق شد

استاندار همدان گفت: ۵۱۵ هکتار زمین جهت احداث دو شهرک ایمان و امید در طرح نهضت ملی مسکن به شهر ملایر الحاق شد.


به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان همدان، علیرضا قاسمی‌فرزاد در جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان همدان با اعلام این خبر افزود: متقاضیان جامانده از ثبت‌نام در طرح نهضت ملی مسکن در شهر ملایر می‌توانند با ظرفیت موجود در شهرک‌های ایمان و امید، ثبت‌نام کنند.

وی اضافه کرد: پروژه‌های ناتمام بسیاری مانند سالن‌ها و زمین‌های ورزشی و استخرهایی که بیش از دو دهه بلاتکلیف بود در دولت مردمی و انقلابی ایران قوی وارد چرخه خدمت‌رسانی شده و تکمیل تمام پروژه‌های نیمه‌تمام در حوزه ورزش‌وجوانان و آموزش‌وپرورش از محل اعتبارات سفر رئیس‌ جمهور، تملک دارایی و جذب اعتبارات توسط مدیران مورد تأکید است.

استاندار همدان خاطرنشان کرد: در روستاها 171 هکتار زمین از اراضی منابع طبیعی برای تکمیل پروژه‌های نهضت ملی مسکن الحاق شده و تصویب الحاق 515 هکتار زمین در شهر ملایر نیز جهت احداث دو شهرک ایمان و امید برای نهضت ملی مسکن انجام شد.

وی گفت: دستگاه‌های اجرایی از ظرفیت بخش خصوصی جهت برون‌سپاری پروژه‌ها استفاده کنند.

قاسمی اظهار داشت: ارائه اموال مازاد و بلااستفاده دستگاه‌های اجرایی جهت مولدسازی مورد تأکید ویژه است و معاونت هماهنگی امور عمرانی، سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان و اداره‌کل امور اقتصادی و دارایی موظفند این موضوع را به‌طور ویژه پیگیری کنند.

۴۶

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1876441

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 12 =