طعنه سایت جبهه پایداری به روحانیِ طرفدار قالیباف: بهتر بود از رئیس مجلس می خواستید با سند و مدرک از خود و پسرش دفاع کند

ماجرای مهاجرت اسحاق قالیباف به کانادا علی رغم رد این درخواست از سوی کانادا همچنان با حواشی همراه است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، روز گذشته ویدیوی کوتاهی از حجت الاسلام ماندگاری منتشر شد که وی در یک برنامه مذهبی تلویزیون گفته بود اقامت فرزند یک مقام سیاسی در کانادا دروغ است و کار فضای مجازی است.

بدنبال انتشار این ویدیو ، سایت رجانیوز متعلق به جبهه پایداری نوشت:

حجت‌الاسلام ماندگاری در برنامه سمت خدا با بیان توطئه دشمنان برای ایجاد شایعه، گریزی به ماجرای درخواست اقامت اسحاق قالیباف، فرزند رئیس مجلس زد و گفت: «این شایعه که در همه‌جا پیچید؛ من زنگ زدم گفتند به پیر، به پیغمبر، به حضرت عباس دروغه»

این قسم‌خوردن‌ها در حالی است که هر روز ابعاد جدیدی از درخواست اقامت کانادا توسط اسحاق قالیباف توسط رسانه‌ها منتشر می‌شود. دوم اسفند نیز وزیر مهاجرت کانادا با تأیید خبر درخواست اقامت اسحاق قالیباف، از ردشدن درخواست اقامت او در بهمن‌ماه سال جاری خبر داد.

در چنین شرایطی بهتر بود جناب آقای ماندگاری که وظیفه خطیر صیانت از دین و اعتقاد مردم را برعهده دارد، به‌جای قانع شدن با چند قسم و آیه، از رئیس مجلس جمهوری اسلامی ایران دعوت می‌کرد که برای پاسداری از جایگاه ریاست مجلس، رودررو با مردم ایران سخن بگوید و به‌جای قسم‌ خوردن؛ با سند و مدرک از خود و فرزندش دفاع کند.

وظیفه روحانیت اصیل و انقلابی تواصی به حق و امر به معروف مسئولان است. بهتر بود ایشان در گفتگوی مذکور نقش انذاردهنده و آمر به معروف را انتخاب کنند نه انتقال دهنده پیام تلفنی رئیس از طریق آنتن صداوسیما!

۲۷۲۱۸

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1876619

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 10 =