واکنش وزیر رئیسی به انتقادات از معرفی شدن وزیر ارشاد به عنوان چهره سرآمد فرهنگی

فعال رسانه‌ای اصولگرا با اشاره به توضیحات وزیر علوم درباره تقدیر از وزیر ارشاد نوشت: ساعتی پیش آقای دکتر زلفی گل در تماس از طریق موبایل شخصی شان با بنده توضیح دادند که در انتخاب آقای محمدمهدی اسماعیلی وزیرمحترم ارشاد هیچ نقشی نداشته است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، محمد مهاجری، فعال رسانه‌ای اصولگرا، در کانال تلگرامی خود نوشت:

توضیح وزیر محترم علوم در باره معرفی شدن وزیر ارشاد به عنوان "چهره سرآمد فرهنگی"

ساعتی پیش آقای دکتر زلفی گل در تماس از طریق موبایل شخصی شان با بنده توضیح دادند که در انتخاب آقای محمدمهدی اسماعیلی وزیرمحترم ارشاد هیچ نقشی نداشته و این انتخاب توسط دانشگاه تهران(محل تدریس آقای اسماعیلی) صورت گرفته و لوح تقدیمی به او را هم امضا نکرده و از میزان جایزه احتمالی اعطایی هم اطلاعی ندارند و صرفا بدلیل حضور در آن مراسم ، به اتفاق جناب آقای ابوترابی امام جمعه موقت محترم تهران، در مراسم تقدیر، روی سن رفته اند.

آقای وزیر علوم اضافه کردند که توضیح شان را برای انتشار نگفته اند اما وظیفه حرفه ای من اقتضا دارد اظهارات ایشان را منتشر کنم.

ضمنا آقای وزیر اضافه کردند که درباره استادان اخراجی هم توضیحاتی دارند که بعدا خواهند گفت.

پیش از این محمد مهاجری با انتقاد از تقدیر از وزیر ارشاد به عنوان چهره سرآمد فرهنگی نوشته بود: «برای لحظاتی چشمانتان را ببندید و به شخصیتهای فرهنگی کشور فکر کنید. محمدمهدی اسماعیلی کجای فرهنگ این مملکت است؟ چون شما و او هر دو وزیرید به هم نان قرض می‌دهید؟ جرات دارید بگویید به دستور چه کسی چنین عنوانی برای او تراشیده اید؟»

۲۱۹۲۱۵

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1876717

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =