دست خالی قالیباف مقابل محصولی /آخرین ذخیره های شهرداری وارد لیست مشترک با پایداری شدند /سهم بالا اما ضعیف و کم وزن!

روزنامه اصلاح طلب اعتماد در واکنش به ادعای بیشتر بودن سهم قالیباف در لیست مشترک با پایداری نوشته است؛مرور چهره‌های منتسب به محمدباقر قالیباف در لیست نشان می‌دهد که سهم‌های او با اسامی کم‌وزن در عرصه سیاسی بسته شده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، روزنامه اعتماد در واکنش به لیست مشترک شانا و پایداری نوشت؛

حذف توانگر -چهره شاخص قالیبافی‌ها که در خط مقدم درگیری با جبهه پایداری بود- در کنار حذف نوباوه- شمایل جبهه پایداری که در درگیری با قالیباف به دادگاه نیز رفت- نشان می‌دهد دو طرف حاضر به حذف نمادهای درگیری ماه‌های اخیر شده‌اند.

محسن اسماعیلی: نظارت بر رهبری یعنی «حمایت» نه تضعیف /مذاکرات مجلس خبرگان علنی شود /مجتهدان مخالف بررسی صلاحیت‌ها توسط شورای نگهبان هستند

مرور چهره‌های منتسب به محمدباقر قالیباف در لیست نشان می‌دهد که سهم‌های او با اسامی کم‌وزن در عرصه سیاسی بسته شده است.

این لیست و سهم‌ها شاید در نگاه اول دستاورد وحدت تلقی شود و از نظر کمی نسبت به سهم‌های پایداری‌ها برتری داشته باشد، اما نام‌های گنگ و مبهم در این لیست اعم از مدیران فعلی مجلس تا نمایندگانی بی‌تحرک در مجلس یازدهم نشان می‌دهد که این جریان نیز در وحدت فعلی سهم‌های کیفی قابل توجهی ندارد. علاوه بر این نام‌ها و نزدیکان قالیباف این روزها بیش از اینکه نشان از کار سازمانی قوی وی در مجلس باشد، نشان از بهره‌برداری او از ذخیره تیم شهرداری او است.

۲۷۳۰۲

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1877232

برچسب‌ها