مصرف گاز در قزوین به بیشترین میزان خود رسید

مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین گفت: استان قزوین با مصرف ۱۶میلیون و ۲۷۰هزار متر مکعب گاز به بیشترین میزان خود در سال جاری رسید.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ علی حجتی‌پور، مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین با اعلام این خبر گفت: استان قزوین در هفتم اسفند ماه با مصرف ۱۹میلیون و ۲۷۰هزار متر مکعب گاز نسبت به روز قبل یک میلیون و ۳۰۰هزار متر مکعب گاز بیشتر مصرف کرد و به بالاترین میزان مصرف گاز در سال جاری رسید.

وی علت افزایش مصرف گاز را در کاهش شدید دما و تداوم آن دانست و افزود: با برودت هوا دمای هوا در سراسر استان کاهش یافته و در برخی مناطق بارندگی داشته‌ایم که همین عامل، علت افزایش مصرف گاز و افت فشار آن شده است.

حجتی‌پور با بیان این مطلب که مردم بافرهنگ قزوین همواره با توجه به مصرف بهینه گاز طبیعی و مصرف صرفه‌جویانه به حفظ مجموعه پایداری گاز طبیعی کمک کرده‌اند، تأکید کرد: از شهروندان محترم می‌خواهیم با تنظیم دمای منازل بین ۱۸ تا ۲۱درجه، استفاده از لباس‌های گرم در منزل، انسداد دریچه‌های کولر و استفاده از پرده‌های ضخیم برای درها و پنجره‌ها و خاموش کردن وسایل گرمایشی اتاق های بلا استفاده از هدررفت دما پیشگیری کرده و همچنان به کمک و توجه خود به شرکت گاز برای حفظ و پایداری جریان گاز در تمام نقاط استان ادامه دهند.

46

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1877827

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =